Czy należy bać się sztucznej inteligencji?

PATRONAT MEDIALNY 18-10-2016, 07:02

Sztuczna inteligencja szybko wkracza w nasze codzienne życie. Jej rozwój poprzedzony wieloma latami badań znacząco przyspieszył w ciągu ostatniego roku. Z dobrodziejstw uczących się maszyn korzystamy nie tylko używając wyszukiwarki internetowej, korzystając z portali społecznościowych czy rozmawiając na chatach. Coraz więcej biznesowych zastosowań wskazuje na to, iż mamy do czynienia z początkiem prawdziwej rewolucji.

Let's meet to talk about Artificial Intelligence

Również w polskich firmach coraz częściej wykorzystuje się mechanizmy uczenia maszynowego i algorytmy sztucznej inteligencji. A miłośnicy tych zastosowań spotykają się cyklicznie w Krakowie, aby wysłuchać ciekawych prezentacji i podyskutować na wybrane przez siebie tematy.

Kolejne spotkanie pod hasłem „Let's meet to talk about Artificial Intelligence” organizowane przez firmę 2040.io odbędzie się już w czwartek, 20 października. Wystąpią między innymi Bartosz Ziółko (CEO Techmo), Sebastian Bobrowski (CTO i co-founder infakt.pl), a także Aleksander Smywiński-Pohl (Akademia Górniczo-Hutnicza).

Spotkanie jest przeznaczone dla wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i big data, niezależnie od aktualnego poziomu wiedzy.

Szczegóły i formularz zapisów znajdują się na stronie www.aimeetup.pl.


Tematy pokrewne:  

tag sztuczna inteligencjatag patronat DItag AImeetuptag AI
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy