Blood Wars w Interii

20-11-2007, 01:25

Portal Interia.pl udostępnił swoim użytkownikom kolejną, po popularnym Travianie i uruchomionym niedawno Arthicu, nową grę online o nazwie Blood Wars.

Travian, gra na niemieckiej licencji, od 2004 roku do chwili przejęcia polskiej wersji przez serwis Interia.pl, zgromadziła w Polsce ponad 100 tys. aktywnych graczy. Po przenosinach na serwery Interii w kwietniu br., jej popularność ciągle rośnie. Obecnie zarejestrowanych jest ponad 144 tys. aktywnych kont.

Interia poszła więc za ciosem i po niedawnym uruchomieniu gry Arthic, udostępniła wczoraj kolejną darmową grę z gatunku MMORPG o nazwie Blood Wars, stworzoną przez polski zespół BW Team. W opisie tego produktu możemy przeczytać, że Blood Wars to gra tocząca się w postnuklearnej rzeczywistości po wybuchu III Wojny Światowej.

Gracz wciela się w postać jednego z tysięcy wampirów walczących o dominację w ostatnim mieście na Ziemi. Jako wampir przemierza okoliczne pustkowia w poszukiwaniu starożytnych artefaktów oraz toczy boje z innymi przedstawicielami rasy w świecie RPG.

Gra dostępna jest pod adresem
http://bloodwars.interia.pl

Źródło: Interia.pl
  
znajdź w serwisieRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy