Żywność przez internet teraz także w Toruniu i Ostródzie

26-10-2011, 14:57

Zakupy spożywcze w sieci za pośrednictwem A.pl mogą obecnie robić także mieszkańcy Torunia oraz leżącej w pobliżu Olsztyna Ostródy. W niedalekiej przyszłości z usług firmy będą mogli skorzystać także mieszkańcy Polski zachodniej i południowej.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Niespełna tydzień temu informowaliśmy w Dzienniku Internautów o współpracy delikatesów A.pl i Fresh24.pl. Ten drugi sklep działa na terenie Warszawy i okolic. Teraz A.pl poszerza swoją działalność.

- Polski rynek e-grocery jest jeszcze w niewielkim stopniu nasycony, ale to się będzie stopniowo zmieniać. Coraz więcej osób przekonuje się, jak wielką wygodą i oszczędnością czasu jest robienie zakupów spożywczych przez internet. W miarę poszerzania się wiedzy konsumentów na temat zalet tego rozwiązania klientów będzie przybywać nie tylko w największych miastach, ale też w mniejszych ośrodkach – mówi Radosław Celiński, prezes spółki A.pl Internet, do której należą delikatesy A.pl.

Czytaj też: Zakupy spożywcze w sieci powszednieją

Delikatesy A.pl w Polsce
fot. A.pl - Delikatesy A.pl w Polsce
Delikatesy A.pl rozpoczynały działalność na terenie Warszawy. W grudniu 2010 r. w Olsztynie otwarto pierwszy oddział pod tą marką. W tej chwili poza Warszawą i Olsztynem A.pl działa także w Trójmieście, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy, Białymstoku, Szczecinie, Toruniu i Ostródzie.

Na powyższych miastach A.pl nie poprzestanie i rozszerzy swoją działalność o kolejne miejscowości. Szczególnie atrakcyjna jest dla nas zachodnia i południowa Polska, bo tam na razie jesteśmy relatywnie mało obecni. Analizujemy już kilka zupełnie nowych lokalizacji, a także możliwości umocnienia naszej pozycji w miastach, w których już działamy. Tego typu krok wykonaliśmy ostatnio na warszawskim rynku, gdzie połączyliśmy nasze siły sprzedażowe ze sklepem Fresh24.pl. Kolejnych nowych przedsięwzięć z naszej strony należy się spodziewać się w ciągu najbliższych kilku miesięcy – podsumowuje Celiński.


Źródło: DI24.pl


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.