Zumi w telefonach komórkowych

04-03-2008, 22:12

Portal Onet.pl oficjalnie uruchomił dziś usługę ZumiLajt - mobilną wersję lokalizatora internetowego Zumi - dla wszystkich użytkowników telefonów komórkowych.

O mobilnym lokalizatorze wspominaliśmy już w połowie ubiegłego miesiąca. Dostępny był on jedynie dla osób korzystających z usług sieci Play. Od dziś każdy właściciel telefonu posiadający mobilną przeglądarkę i dostęp do internetu może skorzystać z usług oferowanych przez Zumi.pl

Serwis ZumiLajt zawiera mapy i zdjęcia satelitarne Polski oraz bazę ponad miliona danych teleadresowych, firm i instytucji. ZumiLajt oferuje użytkownikom przede wszystkim możliwość wyszukiwania za pomocą telefonu komórkowego danej firmy, instytucji bądź usługi i oznaczania ich lokalizacji na mapie.

Dodatkowo serwis wyposażony został w funkcjonalność wyznaczania trasy i określania szacunkowego czasu dojazdu do wybranego miejsca oraz możliwość przeglądania mapy Polski, jej dowolnego przewijania i skalowania (mapa dostępna jest w wersji tradycyjnej lub satelitarnej).

Kolejnym ułatwieniem dla użytkowników jest możliwość zadzwonienia do znalezionej firmy, np. restauracji czy sklepu, wprost z poziomu listy wyników wyszukiwania, za pomocą jednego kliknięcia.

Koszt korzystania z serwisu to wyłącznie opłata za transfer danych, zgodna ze stawkami konkretnego operatora telefonii komórkowej.

Mobilna wersja lokalizatora znajduje się pod adresem www.zumi.lajt.pl.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy