Zobacz wydarzenia, których dotąd nie dostrzegałeś

02-08-2010, 18:08

ToTuTam.pl powstał, by zaoszczędzić czas na poszukiwanie informacji dotyczących m.in. lokalnych wydarzeń, o których nie było mowy w mediach. Serwis wskaże nam najbliższe wydarzenia, których nie powinniśmy przegapić.

ToTuTam.pl określa naszą lokalizację i pobiera najbliższe wydarzenia. Użytkownik może także zwiększyć bądź zmniejszyć promień, w jakim mają być wyświetlane imprezy, ustawić datę lub zmienić lokalizację.

>> Czytaj też: Obchody Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego 2010

Sonda
Czy brakuje ci informacji o wydarzeniach w twoim mieście?
  • Tak
  • Nie
  • Nie interesuje mnie to
wyniki  komentarze

- Baza wydarzeń jest cały czas powiększana, staramy się nawiązać współpracę z każdym możliwym medium informacji o wydarzeniach. Szczególny nacisk stawiamy na pozyskanie informacji o wydarzeniach lokalnych, o których rzadko kiedy słychać w mass mediach, przez co chcemy włożyć też drobny wkład w rozwój świadomości użytkownika o tym, jak wiele dzieje się w jego okolicy – tłumaczy Łukasz Tokarski, Junior Brand Manager ToTuTam.pl

Jak mówi Łukasz Tokarski, inspiracją do powstania ToTuTam.pl były między innymi portale eventful.com oraz www.songkick.com. W Polsce, serwis będzie konkurował z coigdzie.pl, który w kwietniu br. w swojej bazie posiadał ponad 70 tys. wpisów dot. wydarzeń.

ToTuTam.pl - strona główna
fot. - ToTuTam.pl - strona główna
 Użytkownik może określić rodzaj wydarzeń, które go interesują. Niezależnie system sam „uczy się” preferencji użytkownika, zapamiętując jego aktywność w serwisie. Do wyboru są wydarzenia z kilku kategorii: sport, kabaret, rozrywka, koncerty, muzyka oraz imprezy.

Wydarzenia zawierają lokalizację wskazaną na mapie Google'a, ceny biletów i najważniejsze informacje wraz propozycją innego terminu.

Startup został dofinansowany z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Do końca roku twórcy chcą osiągnąć poziom 10 tys. użytkowników. W późniejszym czasie ma powstać mobilna wersja strony, a także aplikacje na smartfony.

>> Czytaj też: Wikimania: Gdańsk zrobił piorunujące wrażenie

Serwis dostępny jest pod adresem: totutam.pl


Źródło: DI24.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930