Zielonym do góry

PATRONAT MEDIALNY 25-05-2015, 11:44

Spółka Domeny.pl z okazji Międzynarodowego Dnia Matki Ziemi obchodzonego 22 kwietnia rozpoczęła inicjatywę „Zielonym do góry”. Celem projektu jest podniesienie świadomości społeczeństwa na temat sadzenia drzew oraz zwiększenia obszarów zalesionych w Polsce. „Zielonym do góry” jest dowodem na to, że przy współpracy instytucji państwowych, organizacji pozarządowych oraz biznesowych możliwe staje się dosadzenie drzew w miejscach, które tego potrzebują.

Zielonym do góry

Projekt „Zielonym do góry” rozpoczął się wydarzeniem polegającym na zasadzeniu sosny z odkrytym systemem korzeniowym na terenie Leśnictwa Rybitwy. Zostało ono zorganizowane dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łupkach. Głównym Partnerem był Leśny Kompleks Promocyjny „Lasy Mazurskie”. LPK służy popularyzacji w społeczeństwie wiedzy o gospodarce i przyrodzie leśnej oraz wdrażania w lasach gospodarki prowadzonej na podstawach ekologicznych.

Jak dołączyć do akcji?

Spółka przeznacza część z dochodów ze sprzedaży na działania w ramach projektu „Zielonym do góry”. Każdy może przyłączyć się do akcji, kupując produkty w serwisie www.Domeny.pl bądź przez stronę inicjatywy www.zielonedomeny.pl. Do współpracy Organizator zaprasza szkoły, instytucje i nadleśnictwa z całej Polski. W ramach projektu istnieje możliwość zorganizowania zielonych dni sportu dla dzieci, podczas których dzieci poprzez zabawę dowiedzą, się jak dbać o zieleń.

PARTNERZY

Lasy Państwowe www.lasy.gov.pl, Leśny Kompleks Promocyjny „Lasy Mazurskie www.pisz.bialystok.lasy.gov.pl, Interia.pl, di24.pl

ORGANIZATOR

Spółka Domeny.pl jest jedną z najdłużej działających firm w branży internetowej w Polsce. Nie tylko reaguje na dynamiczną sytuację na rynku IT, stale dostosowując swoją ofertę do potrzeb klientów, ale także wyznacza nowe trendy.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930