Zgłoś swoją ulubioną markę do konkursu BF&T AWARDS!

PATRONAT MEDIALNY 25-02-2014, 10:51

Już 27 i 28 marca, podczas Cracow Fashion Week odbędzie się premierowa odsłona wydarzenia Business Fashion &Technology, w trakcie którego zaprezentowane zostaną najnowsze technologie w branży fashion. Podczas uroczystej gali zostaną wręczone nagrody dla firm i projektantów już teraz wykorzystujących w kreatywny sposób nowoczesne technologie w modzie. Zgłoszenia można nadsyłać do 3 marca 2014!

Zasady konkursu

Nagrody BF&T Awards będą przyznawane corocznie przez Internautów oraz kapitułę konkursową składającą się z ekspertów ze świata mody i nowoczesnych technologii zaproszonych przez organizatorów. Zgłoszenia może nadsyłać każdy. Z nadesłanych propozycji wyłonione zostaną nominacje, których ogłoszenie nastąpi 5 marca. Wtedy również rozpocznie się głosowanie internautów, którego zwycięzca otrzyma równowartość dwóch głosów kapituły.

Kategorie konkursowe

Na BF&T Awards zostaną rozdane nagrody dla najlepiej ubranych ludzi biznesu oraz dla firm kreatywnie wykorzystujących nowe technologie w branży modowej. Łącznie, podczas gali, przyznanych zostanie około 50 wyróżnień dla firm i osób zgłoszonych w 10 kategoriach:

1. Marka modowa w Social Media

2. Produkt wearable devices

3. Produkt e-commerce w branży fashion

4. Aplikacja lub strona mobilna w branży fashion

5. Innowacyjna marka z sektora mody wykorzystująca nowe technologie

6. Magazyn modowy promujący nowe technologie

7. Moda na start

8. Nowoczesna klasyka

9. Najlepiej ubrany Businessman

10. Najlepiej ubrana Businesswoman

Business Fashion & Technology wspiera również młodych, zdolnych i kreatywnych. Podczas tego wydarzenia rozstanie rozstrzygnięty konkurs "Moda na start" współorganizowany wspólnie z Funduszem Zalążkowym Krakowskiego Parku Technologicznego, gdzie wyłoniony zostanie najlepszy start-up modowy. Dla zwycięskiego projektu możliwe dofinansowanie!

 

Jak zgłosić nominację?

Zgłoszenia można przesyłać przez formularz do 3 marca 2014 r. Głosowanie internautów na nominowane projekty będzie trwało od 6 marca do 14 marca 2014 r. Serdecznie zapraszamy!

Formularze zgłoszeniowe: http://bfte.pl/#konkurs

Ruszyły zapisy na Business Fashion & Technology!

BF&T to event przeznaczony dla branży odzieżowej, projektantów oraz pasjonatów mody i nowoczesnych technologii. Pierwszego dnia odbędzie się część szkoleniowo-konferencyjna, podczas której eksperci ze świata mody i IT opowiedzą jak wykorzystać najnowsze trendy technologiczne do zwiększenia konkurencyjności marki. Drugi dzień to uroczysta gala, podczas której swoją kolekcję zaprezentuje m.in. Iwona Kossmann. Odbędzie się również wręczenie nagród i wyróżnień w wyżej wymienionych konkursach.

Więcej informacji i zapisy: http://bfte.pl/


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella

Warto przeczytać:

    
  znajdź w serwisie

  RSS  
  RSS  

  RSS - Wywiad
  Wywiad  
  RSS - Interwencje
  RSS - Porady
  Porady  
  RSS - Listy
  Listy  
  « Sierpień 2021»
  PoWtŚrCzwPtSbNd
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031