Zgarnij wejściówkę na Poznań Service Jam - błyskawiczny konkurs

KONKURS 21-02-2012, 10:00

W ciągu dwóch dni, w prawie 100 miastach na całym świecie, w ramach Global Service Jam powstaną prototypy innowacyjnych usług. W tym roku także w Poznaniu. Limit miejsc został już wyczerpany, ale dla Czytelników DI mamy jedną darmową wejściówkę do wygrania. Zachęcamy do udziału w konkursie.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W dniach 24-26 lutego setki, a może nawet tysiące ludzi w Poznaniu, Sydney, Bangalore i innych miastach na całym świecie zasiądzie do projektowania innowacyjnych usług. Temat przewodni poznają dopiero w piątek wieczorem, a po około 48 godzinach opublikują swoje projekty w internecie.

- Będziemy budować prototypy, ubierać pomysły w konkrety, a przede wszystkim świetnie się bawić - zapewnia Marcin Chłodnicki, współorganizator poznańskiej edycji Global Service Jam 2012. Jest to impreza niekomercyjna, oparta na działaniach wolontariuszy zafascynowanych tematem projektowania usług i designu, którzy odnajdują się i komunikują w internecie.

Całe przedsięwzięcie ma formę otwartą, dlatego limit miejsc już się wyczerpał. Dla Czytelników Dziennika Internautów mamy jednak darmową wejściówkę do wygrania. Zainteresowani udziałem w Poznań Service Jam muszą przesłać na adres redakcja@di24.pl:

  • Odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcesz wziąć udział w Poznań Service Jam?
  • Odnośnik do swego wpisu w jednym z serwisów społecznościowych (Facebook, Google+, NK, Twitter, Blip, Flaker), w którym linkują do wiadomości o konkursie, albo zrzut ekranu z tym wpisem.

Jako temat e-maila zgłoszeniowego prosimy wpisać "konkurs PSJ". Każde zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko uczestnika konkursu, adres e-mail i numer telefonu komórkowego (dane te zostaną wykorzystane wyłącznie do rezerwacji biletu).

Na zgłoszenia czekamy do północy 22 lutego 2012 r. (środa). Wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia, tj. 23 lutego, w aktualizacji do tego artykułu, na fanpage'ach DI w social media oraz w e-mailu wysłanym do zwycięzcy.

Więcej szczegółów w załączonym niżej regulaminie konkursu. Powodzenia :-)

Więcej na temat Poznań Service Jam na stronie: poznanservicejam.org

Czytaj także: Poznań Service Jam: zmienić świat w 48 godzin


Źródło: DI24.pl


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.