Zgarnij darmową wejściówkę na Warsaw Global Business Forum

PATRONAT MEDIALNY 26-09-2016, 22:51

Jeśli Ty również chciałabyś podjąć kroki w kierunku międzynarodowej działalności, zapraszamy Cię na wyjątkowe wydarzenie - Warsaw Global Business Forum - gdzie otrzymasz w pigułce wiedzę potrzebną Ci na samym początku Twojej nowej drogi. Dla Czytelników Dziennika Internautów mamy do rozdania 3 podwójne wejściówki na wydarzenie.

Czy wiesz, jak zmienia się podejście do biznesu w ostatnim czasie? Czy masz świadomość tego, że aby osiągnąć sukces nie wystarczy już tylko działać na lokalnym podwórku, ale należy odważnie wychodzić ze swoją ofertą w świat? Działania globalne firmy to nie tylko ogromny prestiż, ale przede wszystkim większe przychody i jej bardziej dynamiczny rozwój. Warsaw Global Business Forum to całodniowe wydarzenie w pełni poświęcone rozwojowi polskiego biznesu na rynkach zagranicznych. Konferencja odbędzie się 11 października 2916 roku w Centrum Nauki Kopernik.

Dlaczego warto się tam pojawić?

– Forum to przestrzeń wymiany wniosków, doświadczeń i poglądów dotyczących internacjonalizacji polskiego biznesu – przekonuje główna organizatorka wydarzenia Anita Kijanka z Come Creations Group. – Nasza konferencja to przede wszystkim świetne przykłady tego, jak innym firmom udało się zaistnieć globalnie oraz  spora dawka wiedzy i wskazówek  jak to osiągnąć.

Warsaw Global Business Forum

Najmocniejszym punktem konferencji  będą oczywiście prelegenci, którzy przeszli już tę drogę i mogą służyć radą czy też  podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Warsaw Global Business Forum to przede wszystkim świetna możliwość przekonania się, czy jesteśmy już gotowi ze swoim biznesem ruszyć w świat.

O swoich doświadczenia opowiedzą również między innymi: Cyprian Iwuć – twórca sushi skarpetek i właściciel marki Jem Sushi. Będzie z nami też Ewa Dudzic z innowacyjnej firmy Phenicoptere. O ważnej roli brandu opowie Maciej Okniński z Unified Factory, a o zwracaniu uwagi na markę narodową kraju, w którym chcemy rozwijać swój biznes – Michał J. Nadziak z Europejskiego Centrum Dyplomacji i Pokoju . Nie zabraknie też ciekawych case studies z działalności firmy Raben, o których opowie Sławomir Rajch czy też firmy Amica reprezentowanej przez Joannę Ciborowską-Sanchez. Swoje inspirujące wystąpienia przedstawią również Zuzanna Sielicka Kalczyńska -  współtwórczyni marki Whisbear oraz Laura Godek-Miąsik założycielka Lyofood.

W ramach konferencji odbędzie się również Panel Dyskusyjny „Global Tech Stars - jak startupy radzą sobie na rynkach zagranicznych”, który poprowadzi Magda Jagieło z Fundacji Startup Poland. Gośćmi panelu będą młodzi przedsiębiorcy, którzy osiągnęli międzynarodowy sukces.  Dyskusja dotyczyć będzie kondycji polskich startupów, które odważnie wchodzą na globalne rynki już na samym początku swojej działalności.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym prestiżowym, biznesowym wydarzeniu. Więcej szczegółów i rejestracja: www.wgbforum.com

Jak zdobyć darmową wejściówkę?

Dla Czytelników Dziennika Internautów mamy do rozdania 3 podwójne wejściówki na Warsaw Global Business Forum. Aby wygrać jedną z nich, trzeba przesłać na adres redakcja@di24.pl odpowiedź na pytanie:

Dlaczego właśnie Ty miałbyś/miałabyś otrzymać wejściówkę na to wydarzenie?

Jako temat e-maila zgłoszeniowego prosimy wpisać „Warsaw Global Business Forum”. Na zgłoszenia czekamy do południa 30 września 2016 r. (piątek). O tym, do kogo trafią bilety, poinformujemy następnego dnia w aktualizacji do tej informacji oraz w wiadomościach e-mail przesłanych do zwycięzców.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031