Zawodowcy e-commerce na Roadshow Akademii Unity

PATRONAT MEDIALNY 26-04-2013, 07:08

Na scenie sami praktycy branży. Na widowni ci, dla których sprzedaż internetowa to codzienna praca. W roli głównej e-commerce. 20 maja rusza wiosenna edycja cyklu bezpłatnych konferencji "E-commerce w Praktyce". Zapisy trwają!

Od wielu lat doradzają polskim e-sklepom, jak skutecznie poruszać się po e-rynku. W czasie bezpłatnych konferencji Akademii Unity odwiedzą 5 największych polskich miast (20.05 Kraków, 21.05 Wrocław, 22.05 Poznań, 23.05 Gdańsk, 24.05 Warszawa), by spotkać się w terenie z lokalnymi przedstawicielami branży e-commerce.

Kogo zobaczymy wśród zawodowych znawców sprzedaży internetowej? O tym, dlaczego klienci nie decydują się na zakupy w sklepie internetowym i jak ich zatrzymać, by wydatki na reklamę okazały się trafioną inwestycją, opowie Anna Rak z Trusted Shops. W temacie promocji rad udzielał będzie też Dariusz Kieda z Grupy Unity, który wyjaśni korzyści płynące z content marketingu i szerokiego SEO. Niezależnie od wybranej formy reklamy należy poruszać się w granicach prawa. Dlatego o tym, jak korzystać z danych osobowych klientów w akcjach marketingowych, nie łamiąc przy tym prawa, wyjaśni radca prawny Marianna Poproch-Wesołowska. Ze świata reguł do świata logistyki przeniesie uczestników Natalia Koszczyczarek z Sendit.pl, która zajmie się tematem optymalizacji kosztów przesyłek.

Po raz pierwszy uczestnicy roadshow będą mieli także okazję wysłuchać duetu Mariusza Wesołowskiego (mariuszwesolowski.pl) oraz Sławomira Rajcha (srajch.pl), którzy na „planecie e-biznesu i księżycu miękkich kompetencji” mogą spokojnie czuć się gospodarzami. Na co dzień szkolą graczy e-rynku, a w czasie konferencji Akademii Unity zajmą się e-commerce czterech P: praktycznym, premiowanym, potrzebnym, przyszłości.

Uczestnicy roadshow wysłuchają też m.in. Krzysztofa Murzyna, stratega i trenera biznesowego z Grupy Unity, który doradza takim liderom branżowym, jak Leroy Merlin czy EURO RTV AGD.   

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy rejestracja! Aby wziąć udział w roadshow Akademii Unity, należy zarejestrować się przez formularz na stronie www.akademiaunity.pl/ecommerce4. Tam też znajdują się najnowsze informacje dotyczące agendy i miejsc spotkań.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031