Zarządzaj płatnościami za telefon z poziomu jednej aplikacji – jak to działa w Orange Flex?

05-11-2020, 09:53

Tradycyjne rachunki za telefon, które przychodziły do abonentów pocztą, odeszły już raczej do lamusa. Oferta Orange Flex udowadnia, że zdecydowanie łatwiej, szybciej i wygodniej jest zarządzać płatnościami i całą swoją usługą telekomunikacyjną z poziomu aplikacji na smartfonie. Jak to działa w Orange Flex? Sprawdźmy!

orange flex offsite zarządzanie płatnościami

Rachunek za telefon? W Orange Flex to już przeszłość!

Każdy, kto zdecyduje się na ofertę Orange Flex nigdy nie musi pamiętać o opłacaniu rachunków za telefon. Wszystko dlatego, że jest to usługa w formie subskrypcji. Użytkownik po pobraniu aplikacji mobilnej, rejestruje konto (indywidualne lub firmowe) i wybiera Plan komórkowy, z którego chce korzystać, a następnie decyduje się na metodę płatności. Do aplikacji można podpiąć kartę płatniczą lub skorzystać z wygodnych płatności BLIK.

Efekt jest taki, że pieniądze za usługę pobierane są automatycznie za miesiąc z góry – użytkownik w ogóle nie musi pamiętać o rachunku czy płatnościach. Może też zmienić swój Plan na wyższy lub niższy, w zależności od własnych potrzeb – może to zrobić w dowolnym momencie. Od następnego okresu rozliczeniowego Plan zacznie obowiązywać, a z karty lub BLIK-a zostanie ściągnięta również zmieniona kwota.

Orange Flex dla firm – jak wygląda sprawa z rachunkami za telefon i rozliczaniem ich?

Czy brak tradycyjnego rachunku wyklucza Orange Flex jako ofertę dla firm? Zdecydowanie nie! Operator przygotował również propozycję dla biznesu – osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Zarządzanie płatnościami za usługi również odbywa się całkowicie w aplikacji Orange Flex. Po każdej płatności (kartą lub BLIK-iem) w aplikacji, na adres e-mail użytkownika automatycznie trafia e-faktura, którą następnie można rozliczyć i wrzucić w koszty prowadzenia działalności gospodarczej.

Jest to bardzo wygodne, bo wszystkie rachunki za usługi telefoniczne są w jednym miejscu – zawsze pod ręką i utrzymane w porządku – w aplikacji można podejrzeć listę faktur i w razie potrzeby wysłać je ponownie na swoją skrzynkę mailową. Podobnie jak w przypadku oferty indywidualnej, Plany komórkowe w Orange Flex dla firm można zmieniać co okres rozliczeniowy bez żadnych konsekwencji.

Usługi dodatkowe w Orange Flex – jak uwzględniać je w opłatach za telefon?

Orange Flex to także szereg dodatkowych usług i pakietów. Między innymi Video Pass, dzięki któremu podczas korzystania z serwisów filmowych nie jest zużywany transfer danych, podobnie działa Music Pass – nie zużywa transferu przy słuchaniu muzyki z platform streamingowych, a Game Pass pozwala na korzystanie z serwisów gamingowych bez limitu danych. Dokupić można też dodatkową paczkę gigabajtów, również w roamingu i wiele innych.

Za wszystkie te dodatkowe usługi płatności można dokonać z poziomu aplikacji – odpowiednia kwota zostanie ściągnięta z podpiętej karty płatniczej lub konta BLIK. Wszystko to w sumie sprawia, że opłaty za plan komórkowy w Orange Flex są zdecydowanie jednymi z najwygodniejszych na rynku. Nie ulega wątpliwości, że są również atrakcyjne pod względem tego, co można za nie otrzymać.

Ze szczegółami oferty Orange Flex można zapoznać się pod tym linkiem: https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag nols
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Serwisy specjalne: