Zarabianie w sieci ma być proste dzięki ComperiaLead

01-06-2011, 18:10

Nawet kilkaset złotych miesięcznie mogą zarobić blogerzy i właściciele stron internetowych - zapewnia prezes Comperia.pl Bartosz Michałek. Program partnerski ComperiaLead ma być inny niż wszystkie i powinien zainteresować serwisy poświęcone finansom.

Sonda
Masz stronę lub blog, na którym mógłbyś zarabiać?
  • tak
  • nie
wyniki  komentarze

Program partnerski Comperia.pl działał już w listopadzie 2008 roku, jednak jak tłumaczy prezes Comperii, narzędzie nie było tak proste w obsłudze jak teraz. Te ponad 2 lata poświęcono na budowę porównywarki produktów finansowych, a teraz rusza odświeżony program ComperiaLead.

Comperia daje możliwość zamieszczenia widgetu (mini porównywarki) na stronie WWW użytkownika oraz zbudowania mini portalu finansowego. Jeśli za pośrednictwem widgetu internauta wypełni formularz lub kupi produkt bankowy, właściciel strony (wydawca) otrzyma wynagrodzenie. Z tego typu porównywarek korzystają już najwięksi partnerzy ComperiaLead, tacy jak Skąpiec.pl, Wyborcza.biz i Gazeta Bankowa.

Formy zarobku

Dla wydawcy - w którego wciela się bloger lub właściciel strony internetowej – ComperiaLead oprócz linków do konkretnych produktów proponuje trzy możliwości otrzymania wynagrodzenia:

  • Prowizja od wypełnionego formularza przez internautę. Tutaj jednak bank może nie zatwierdzić (pośrednio) wypłaty, jeśli pojawią się okoliczności, w których wypełnione formularze będą zawierały dane niezgodne ze stanem faktycznym (konsultant nie będzie mógł się dodzwonić itp.). W tym przypadku według Comperia.pl można zarobić nawet kilka złotych za jeden formularz, a wszystko zależy do banku.
  • Prowizja od sprzedanego produktu. Jeśli klient przejdzie ze strony wydawcy do produktu bankowego i zdecyduje się nań, możemy liczyć na prowizję do 0,6% kredytu internauty. W praktyce jest to kilkaset złotych (po odliczeniu prowizji Comperia.pl).
  • Przypisanie do programu kolejnych członków. Zapraszając innych wydawców do udziału w programie partnerskim ComperiaLead, możemy liczyć na 5% dochodu uzyskanego przez użytkownika, którego zaprosiliśmy.

Według twórców, zarabianie jest proste. W programie pilotażowym jednak nie pojawili się żadni znani blogerzy. Pierwsi użytkownicy, którzy skorzystali z pilotażowej wersji naszego programu, już po miesiącu osiągnęli kilka tysięcy złotych przychodu – tłumaczy prezes Comperia.pl, Bartosz Michałek.

Firma bierze na siebie współpracę z bankami i stałe aktualizowanie oferty. ComperiaLead ma być prostym narzędziem dla początkujących użytkowników (kod dla Wordpressa, Joomla! i niedługo Drupala – bądź też całą stronę pod wybranym adresem - można wygenerować, a porównywarkę modyfikować). Do wyboru jest też nieco bardziej skomplikowana wersja dla wymagających właścicieli stron WWW z możliwością modyfikacji plików PHP i CSS.

Więcej na stronie: ComperiaLead.pl


Źródło: DI24.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930