Zaprogramuj beacony i Oculus Rift własnym kodem!

PATRONAT MEDIALNY 16-10-2014, 09:24

Do wyboru najlepsze gadżety przyszłości i jedynie 24 godziny, by stworzyć własną aplikację z ich wykorzystaniem. Już za kilka dni rusza w Krakowie TechCamp Hackathon. Zostały ostatnie wolne miejsca, zarejestruj się bezpłatnie!

TechCamp Hackathon

Wydarzenie jest bezpłatne, ale niezbędna jest rejestracja na www.techcamphackathon.pl, uczestnicy mogą wziąć udział indywidualnie lub dołączyć w grupach.

W czasie TechCamp Hackathon do rąk uczestników trafią m.in. beacony dostarczone przez Kontakt.io oraz Oculus Rift i stół interaktywny dzięki Berry Life. Stworzona aplikacja będzie mogła wykorzystywać pakiet SMS-ów od SMSapi.

Oprócz całonocnego kodowania w czasie TechCamp Hackathonu garść inspiracji ze sceny przekażą nam m.in. Wojciech Smajda, który opowie o swoim autorskim projekcie Tail. O rewolucji beaconów usłyszymy od Rafała Janickiego z Kontakt.io, a różnice w biznesie i startupie przedstawi Michał Kraus z Grupy Unity. O tym, jak pracuje się podczas hackathonu i jak stworzyć atrakcyjne strony internetowe w krótkim czasie, wyjaśni Paweł Świercz, przedstawiciel UMWM. Merytorycznie wesprze nas również Krzysztof Kogutkiewicz z Miquido.

Autorzy najlepszego projektu stworzonego podczas wydarzenia przechwycą nagrody o wartości 10 tys. zł. Do wygrania m.in. tablet Samsung Galaxy Tab 4, monitor AOC i2369 Vm, ergonomiczna klawiatura Microsoft oraz beacony od Kontakt.io.

Na wydarzenie zaprasza organizator Akademia Unity wraz z partnerami Grupą Unity, Unity Lab, Hedgehog Fund, Kei.pl, Hub:raum, Województwem Małopolskim, Crossweb, Kontakt.io, SmS API, Miquido oraz Berry Life


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy