Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Zapraszamy do udziału w VII edycji #pomagamywświeta7

12-12-2022, 15:19

Człowieka ogarniętego codziennymi obowiązkami: szkołą, studiami, pracą, prowadzeniem własnej działalności nierzadko ciężko przekonać do zastanawiania się nad tym, co u kogoś siedzi w głowie. Czasami jednak warto próbować. Szczególnie kiedy chodzi o dzieci z zaburzeniami w psychice.

Fundacja Słonie na Balkonie zajmuje się zawodowo pracą z dziećmi, mającymi problem z koegzystowaniem w społeczeństwie, zazwyczaj przez zaburzenia psychiczne lub tragedie, które je dotknęły.

W okresie świątecznym z pomocą Fundacji przychodzi SKN „Progress”, działający przy Instytucie Finansów Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Dzięki współpracy z lokalnymi firmami wsparcie obejmuje m.in. standy na Uniwersytecie na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym, gdzie pojawia się możliwość zdobycia zniżek, wejściówek i voucherów. Można też spróbować na nich wypieków studentów czy napić się świątecznej herbaty.

SKN organizuje także licytację internetową voucherów, regionalnych wyrobów rzemieślniczych, a także sygnowanych autografem przedmiotów o randze kolekcjonerskiej. Każdy, kto chciałby wesprzeć działania Fundacji Słonie na Balkonie może wziąć udział w internetowej zbiórce w serwisie siepomaga.pl

Dziennik Internautów jako patron medialny akcji serdecznie zaprasza do udziału w akcji studentów!


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca

              *              

Następny artykuł » zamknij

Konopie lekiem na raka?