Zajmujesz się skalowalnością i optymalizacją? Obejrzyj wykłady ekspertów z tej dziedziny

PATRONAT MEDIALNY 23-06-2014, 14:52

Najlepsi specjaliści w dziedzinie skalowalności i wydajności aplikacji internetowych z całego świata przybyli 19-20 maja do Kina Praha, udowadniając, że polska społeczność DevOps rośnie w siłę.

Atmosphere 2014

Czym jest DevOps?

DevOps to wzór rozwoju, to kultura. To nie praca, którą możesz dostać, ani tytuł, jaki możesz nosić – to sposób rozwijania produktu – Jamie Winsor, Undead Labs

Na konferencji Atmosphere zgromadziło się 280 specjalistów, którzy z uwagą wysłuchali prowadzonych wykładów, jak i ochoczo rozmawiali z prelegentami w strefie „Speaker's zone”. 26 prelegentów zapewniło szeroki wybór tematów. Największą popularnością cieszył się wykład Phila Dibowitza z Facebooka, który opowiadał o tym, jak dużym wyzwaniem jest skalowalność jednej z największych platform społecznościowych na świecie. Zainteresowaniem uczestników cieszyły się głównie tematy związane z skalowalnością oraz platformą Chef, a wśród nich:

  • konfiguracja systemów skalowania w Facebooku,
  • bezpieczeństwo w architekturze open cloud,
  • skalowanie Internetu od 1998 roku,
  • rozwój platformy Chef.

Atmosphere 2014

Oprócz interesujących wykładów uczestnicy konferencji docenili również jej oprawę wizualną – czerwony dywan, aleja gwiazd i kinematograficzne akcenty uczyniły Atmosphere konferencją wyróżniającą się wśród innych spotkań branżowych.

Wykłady Atmosphere dostępne online

Kolejna edycja Atmosphere już w maju 2015 - w tym momencie możecie zdobyć bilety w pakiecie Early Birds, a jeśli zainteresowały Was wymienione wyżej tematy - zapraszamy na stronę Atmosphere, gdzie możecie przejrzeć prezentacje prelegentów, lub na kanał YouTube organizatora Atmosphere, na którym będą publikowane nagrania wszystkich wykładów.

Atmosphere 2014


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag konferencjetag DevOpstag Atmosphere
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy