Zainspiruj się! STARTER zaprasza na wielki finał "Go Creative. Biznes na Start"

PATRONAT MEDIALNY 22-05-2015, 12:49

Już w piątek, 29 maja o godz. 17.00, w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER odbędzie się długo wyczekiwany finał „Go Creative. Biznes na Start”. Z dwudziestki kreatywnych pomysłów na biznes jurorzy wyłonią pięć najlepszych. Spotkanie, mające charakter otwarty, to również okazja dla planujących własną działalność do zainspirowania się i przyjrzenia wykorzystanym przez finalistów sposobom na rozwój firmy. Właśnie uruchomiono zapisy online na wydarzenie.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W wielkim finale 13 edycji „Biznes na Start” zmierzą się projekty, które zakwalifikowały się do półfinału. Od dwóch miesięcy autorzy 20 najbardziej kreatywnych pomysłów na biznes brali udział w prowadzonych przez ekspertów i praktyków branży cyklach szkoleń z zakresu przedsiębiorczości, finansowania, sprzedaży, marketingu czy wreszcie przygotowania modelu biznesowego.

go creative finał

W piątek, 29 maja, przedstawią go początkowo przed komisją, która będzie obradować już od rana. Podczas finału – rozpoczynającego się o godz. 17.00 – wyłonionych zostanie 5 pomysłów na biznes, które na scenie powalczą o tytuł najlepszego. Zdobywca podium otrzyma m.in. nagrodę pieniężną w wysokości 15 tys. zł na rozwój swojego biznesu oraz miejsce do pracy w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Cała piątka może liczyć też na liczne nagrody, od mentoringu, przez doradztwo, aż po usługi księgowe, których łączna pula wynosi ok. 60 tys. zł.

 

– Wielki finał zapowiada się bardzo ekscytująco! Chociaż w tym roku było rekordowo dużo zgłoszeń, warto podkreślić, że co roku poprzeczkę podnosi także unikalność projektów i pomysłowość ich twórców. Droga od idei do przekucia jej w biznes to zastrzyk inspiracji dla kreatywnych przedsiębiorców lub osób myślących o rozpoczęciu działalności! – mówi Kinga Kuczyńska z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

 

Chętni do obejrzenia zmagań uczestników „Go Creative. Biznes na Start” i poznania najbardziej kreatywnych pomysłów na biznes mogą zapisać na wydarzenie poprzez stronę: www.final-konkurs-go-creative.evenea.pl

 go creative finał

fot. Michał Młynarczyk

Więcej informacji o „Go Creative. Biznes na Start” na stronie:  www.biznesnastart.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. geralt


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.