Z internetu do realu, czyli carpooling na InternetBeta 2012 w Rzeszowie

PATRONAT MEDIALNY 21-09-2012, 06:16

W dniach 26-28 września br. w Rzeszowie odbędzie się konferencja InternetBeta 2012. Tym razem po raz pierwszy miłośnicy internetu mogą korzystać z aplikacji carpooling.pl na Facebooka i dojechać wspólnie na imprezę. Nie tylko oszczędzą na kosztach podróży, przyczynią się do mniejszej emisji CO2, ale również będą mieli szansę na integrację w realu.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


InternetBeta 2012 to platforma dla wszystkich, którzy wykorzystują internet w swojej pracy i realizowanych projektach, a także tych, dla których jest on naturalnym środowiskiem prowadzenia biznesu. Wśród nich są m.in. psychologowie, socjologowie, przedstawiciele agencji interaktywnych i reklamowych, zarządzający serwisami internetowymi, twórcy aplikacji, inwestorzy i marketerzy.

Po raz pierwszy uczestnicy imprezy dzięki aplikacji carpooling.pl na Facebooka mogą umówić się na wspólny przejazd na konferencję. W ten sposób mogą przenieść część swoich znajomości z Facebooka, Google+, Twittera i innych serwisów społecznościowych bądź branżowych do świata realnego. Jest to szansa na zacieśnienie znajomości, a może i szansa na nawiązanie relacji biznesowych - zapewniają twórcy aplikacji.

Organizatorzy zadbali o to, aby nie było nudno. Dlatego przewidziano specjalne afterparty, by nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz questing „Nieznane opowieści Rzeszowa”. Wśród prelegentów tegorocznej konferencji znajdą się m.in.: Andrew Keen, Irene Pereyra, Chris Speed, Paweł Sito, Bob Carey, Paweł Tkaczyk, Monika Mikowska i wielu innych.

Czytaj więcej: Alfabet InternetBety

Głównym organizatorem wydarzenia jest WSIiF w Rzeszowie. Natomiast pomysłodawcą i koordynatorem konferencji jest Mateusz Tułecki. Więcej informacji na temat konferencji na stronie: www.internetbeta.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. geralt


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.