YouTube: dwuletnia dziewczynka pod wpływem ecstasy?

13-07-2007, 15:52

Film z 2-letnią dziewczynką mogącą być pod wpływem narkotyków, który na krótki czas pojawił się w YouTube, przykuł uwagę amerykańskich policjantów. FBI szybko namierzyło młode kobiety widoczne na filmie.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W ponad 2-minutowym materiale filmowym widać, jak kilka młodych kobiet podróżuje minivanem z dziewczynką. Dziecko cały czas wywraca oczami pokazując tylko białka. Jedna z nich zwraca się do dziecka: "Cookie, co wyrabiasz? Nie powinnaś brać ecstasy", po czym słychać śmiechy współpasażerek.

Film pojawił się w YouTube, gdzie dość szybko został usunięty przez administratorów. Swą krótką obecnością zdążył jednak zainteresować policję i FBI, którym udało się zlokalizować autorki filmu - w tym matkę dziewczynki - między innymi dzięki mapie, jaka pojawia się w nagranym materiale, a także stacji radiowej z Houston grającej w samochodzie.

Jedna z przesłuchiwanych kobiet zeznała, że kobietom nudziło się podczas jazdy, dlatego też nauczyły "Cookie" wywracać oczami, po czym nagrały opisywany film.

Policja nie chce na razie wypowiadać się w sprawie, gdyż jest w trakcie zbierania dowodów. Dopiero po zakończeniu śledztwa (w którym przesłuchiwana będzie też dziewczynka z filmu) będzie można stwierdzić, czy nakręcona scena rzeczywiście była tylko głupim żartem.

Kobietom, tak czy inaczej, może już teraz zostać postawiony zarzut nieprzestrzegania przepisów bezpieczeństwa ruchu drogowego - dwulatka powinna bowiem siedzieć w foteliku z zapiętymi pasami. Na filmie widać też, jak dwie osoby z tyłu samochodu podają sobie niemowlaka.

Źródło: ogpaper.com, stern


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag FBItag ecstasytag żarty
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.