Wypożyczalnia gier i nowy symulator walk. Przegląd #ebiznes

17-05-2017, 15:33

W dzisiejszym przeglądzie ponownie dawka informacji ze świata gier - tym razem piszemy o "Netfliksie dla gier" i o kolejnym planowanym tytule polskiego studia. Zapraszam do lektury.

  • Szczecińska firma RemoteMyApp uruchomiła Vortex – serwis umożliwiający dostęp do gier komputerowych przez telewizory Smart, komputery oraz urządzenia mobilne, z wykorzystaniem technologii streamingowych nawet na komputerach nie spełniających odpowiednich wymagań sprzętowych. Gry dostępne są "na żądanie" w systemie abonamentowym, podobnie jak firmy w serwisie Netflix. Vortex nie wymaga instalacji wtyczek, pluginów czy oprogramowania (źródło: materiał prasowy RemoteMyApp).
  • Do Związku Importerów i Producentów Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Branży RTV i IT „Cyfrowa Polska” dołączył właśnie Google. Od 16 maja działania organizacji wspiera 21 największych firm z branży cyfrowej i nowoczesnych technologii działających w Polsce (źródło: materiał prasowy ZIPSEE "Cyfrowa Polska").
  • QubicGames informuje o podpisaniu umowy z NoobzPL na wydanie symulatora walk pancernych Total Tank Simulator. Gra dostępna będzie m.in. na konsole Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox One oraz Nintendo Switch - do końca roku do sprzedaży ma trafić wydawnictwo na jedną z tych platform (źródło: materiał prasowy QubicGames).
  • TomTom wprowadza nową aktualizację aplikacji TomTom Sports. Umożliwia ona użytkownikom importowanie danych z Google Fit i Apple Health do swojego konta, co umożliwia śledzenie danych treningowych w aplikacji TomTom Sports nawet dla osób nie korzystających z urządzeń elektroniki ubieralnej z oferty TomTom Sports (źródło: materiał prasowy firmy TomTom).

Zapraszam do czytania i komentowania. Jeśli traficie na świeży lub ponadczasowy tekst poświęcony e-biznesowi, napiszcie do mnie: jr@di24.pl - możliwe, że zamieszczę informację o nim w kolejnym przeglądzie.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag ZIPSEEtag Vortextag TomTomtag QubicGames
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy