(akt.) Wygraj wejściówkę na Mobile Trends Conference

PATRONAT MEDIALNY 25-12-2011, 19:16

Mobile Trends Conference odbędzie się 27 stycznia w Krakowie. Zostaną na niej poruszone najbardziej aktualne zagadnienia związane z branżą mobilnego internetu. Chcesz wziąć udział w konferencji za darmo? Dla zainteresowanych mamy 2 wejściówki do wygrania. W aktualizacji podajemy nazwiska zwycięzców.

Konferencja skierowana jest głównie do profesjonalistów zajmujących się projektowaniem mobilnych stron i aplikacji, a także środowiska biznesowego, zainteresowanego szansami, jakie mobilny dostęp do internetu stwarza dla marketingu. Prelekcje będą odbywać się jednocześnie w dwóch salach:

  • Biznes Room – zaprasza na prezentacje dotyczące szeroko pojętych zagadnień mobilnego marketingu, w tym także m-commerce, m-learningu i płatności mobilnych. Grupa docelowa tej sali to kadra kierownicza, managerowie, pracownicy agencji reklamowych i interaktywnych oraz wszelkie osoby zainteresowane najświeższymi rozwiązaniami w mobilnym marketingu.
  • Development Room – zagadnienia tu poruszane będą dotyczyć przede wszystkim technicznych aspektów tworzenia stron i aplikacji mobilnych. Wystąpienia w Development Room są skierowane głównie do programistów tworzących strony i aplikacje na najpopularniejsze platformy.

Czytaj więcej o Mobile Trends Conference

Udział w tym wydarzeniu jest odpłatny. Mamy jednak do rozdania 2 wejściówki gratis. Jeżeli jesteś zainteresowany wygraniem jednej z nich, prześlij na adres konkurs@di24.pl:

  1. Odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcesz wziąć udział w Mobile Trends Conference?
  2. Odnośnik do swego wpisu w jednym z serwisów społecznościowych (Facebook, Google+, NK, Twitter, Blip, Flaker), w którym linkujesz do wiadomości o konkursie, albo zrzut ekranu z tym wpisem.

Jako temat e-maila zgłoszeniowego prosimy wpisać "konkurs Mobile Trends Conference".

Konkurs rusza w chwili publikacji tego artykułu. Na zgłoszenia czekamy do północy 23 grudnia 2011 r. (piątek). Wyniki zostaną ogłoszone 25 grudnia w aktualizacji do tego artykułu, na fanpage'u DI w social media oraz w e-mailu wysłanym do każdego ze zwycięzców.

Więcej szczegółów w załączonym niżej regulaminie konkursu.

AKTUALIZACJA

Uważnie przeczytaliśmy wszystkie zgłoszenia. Musimy przyznać, że niełatwo było wybrać zwycięzców. Naszym zdaniem najlepiej umotywowali swą chęć wzięcia udziału w konferencji:

  • Agnieszka Bilska
  • Łukasz Dzierżak

Gratulujemy! O sposobie odbioru nagrody poinformujemy e-mailem.

Czytaj: Mobile Trends Awards - nagrody dla środowiska mobilnego internetu


Źródło: DI24.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930