Wyciekła nowa aplikacja do obsługi muzyki w Androidzie

06-04-2011, 12:21

Pomimo starań wyszukiwarkowego giganta nową aplikację mogą pobrać wszyscy zainteresowani użytkownicy.

Przypuszczało się, że ostatnie obostrzenia dotyczące kodu źródłowego Androida są związane właśnie z nowymi usługami Google, których firma nie chce ujawniać.

>>Czytaj także: Google chce uczynić HTTPS bezpieczniejszym

Sonda
Posiadasz urządzenie z Androidem?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Okazuje się jednak, że wysiłki na niewiele się zdały, a w sieci już teraz dostępna jest nieoficjalna wersja aplikacji Android Music 3.0. Dużej wagi całemu wydarzeniu nadaje fakt, że właśnie w tym narzędziu pojawia się po raz pierwszy wsparcie dla chmurowej usługi związanej z synchronizacją muzyki w Androidzie.

Do deweloperskiej wersji aplikacji zdołała uzyskać dostęp witryna "Tech From 10", która udostępniła ją do pobrania dla wszystkich użytkowników. Prawdopodobnie z obawy przed reakcją Google właściciele strony już usunęli wspomniane pliki, jednak obecnie niewiele to zmienia, gdyż aplikacja dostępna jest teraz w wielu innych miejscach.

Odtwarzacz w wersji 3.0 można pobrać między innymi stąd, jednak będzie on działał płynnie wyłącznie na nowszych urządzeniach. Dobrą informacją jest także fakt, że program nie zastępuje wcześniejszej wersji narzędzia do obsługi muzyki, zatem jeśli nowa aplikacja nam się nie spodoba, możemy ją po prostu usunąć ze smartfona.

>>Czytaj także: Darmowe wsparcie telefoniczne dla AdWords


Źródło: Business Insider
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy