Wyciekła finalna wersja Windows Phone 7 Mango

13-08-2011, 15:22

Nowa wersja mobilnej platformy od Microsoftu, która oficjalnie ma zostać upubliczniona dopiero za kilka tygodni, już teraz dostępna jest do pobrania z sieci.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Smartfony z nowym Windows Phone mogą zadebiutować na początku września przy okazji targów IFA w Berlinie, natomiast niektórzy użytkownicy już teraz korzystają z poprawki Mango na swoich urządzeniach.

>>Czytaj także: Nokia rezygnuje z N9 również w Niemczech

Sonda
Konsola Sony jest lepsza niż Microsoftu?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Na znanym forum użytkowników modyfikujących oprogramowanie dla urządzeń przenośnych XDA-Developers pojawił się wątek dotyczący nowej platformy od Microsoftu. Kompilację oznaczoną numerem 7720 można już nie tylko pobrać, ale również bez większych trudności zainstalować.

Warto przypomnieć jednak, że instalacja nieoficjalnego systemu nie tylko narusza licencję Microsoftu, ale jest także równoznaczna z utratą gwarancji na smartfona. Użytkowników najbardziej zniechęca jednak fakt, że system wciąż może powodować poważne problemy, które w najgorszym przypadku mogą uniemożliwić korzystanie z telefonu.

Pomimo trudności wiele osób jest zadowolonych z eksperymentu. Instalacja na moim HTC Trophy zakończona. Na początku, podczas wyświetlania ekranu powitalnego, nie ma żadnego znaczka informującego o wydaniu testowym, a wersja to... 7.10.7720.68, więc jestem zadowolony - pisze jeden z użytkowników.

>>Czytaj także: Windows Phone 7 Tango dla tańszych smartfonów?Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.