Wybierasz się na studia podyplomowe? Sprawdź, jakie innowacyjne kierunki oferują polskie uczelnie

10-09-2015, 15:07

Przejrzeliśmy oferty dydaktyczne ponad 80 polskich uczelni akademickich i wybraliśmy najciekawsze kierunki studiów podyplomowych związane z nowymi technologiami w szerokim ujęciu - zwracając uwagę zarówno na kierunki ścisłe, jak i bliższe naukom humanistycznym.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Chciałbyś poszerzyć swoje umiejętności programistyczne, interesujesz się mechatroniką, a może dowiedziałbyś się więcej o prawie własności intelektualnej albo czujesz, że Twoim powołaniem jest e-biznes, czy też marzysz o pracy w nowych mediach? Nasze zestawienie może Ci pomóc w wyborze odpowiedniego kierunku studiów podyplomowych.

Zestawienie innowacyjnych kierunków by Dziennik Internautów
Uwaga, aby powiększyć tabelę, odszukaj w dolnym menu przycisk lupy; znajdziesz tam również opcję pobrania zestawienia na dysk.

Kliknij przycisk Download, aby pobrać całe zestawienie (kopia zapasowa na Dysku Google).

Pracując nad zestawieniem, odwiedziliśmy strony internetowe wszystkich uczelni akademickich z tegorocznego rankingu Perspektyw. Okazało się, że część z nich nie prowadzi studiów podyplomowych w interesującym nas zakresie - tych szkół wyższych w tabeli nie uwzględniliśmy. Nie podaliśmy w niej również nazw kierunków, na które rekrutacja już się zakończyła.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.