Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

WOŚP z Lubilna przez WWW i WAP

05-01-2006, 09:23

W najbliższą niedzielę, w telewizji interaktywnej ITTV, będziemy mogli oglądać transmisję z finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lublinie. Dodatkowo zostaną uruchomione serwisy dla telefonów komórkowych i wideoczat, który pozwoli wszystkim na aktywny udział w finale.

Transmisja finału w ITTV będzie trwała przez cały dzień.

Serwis informacyjny zbudowano specjalnie na potrzeby WOŚP wspólnie z FastSMS.net. Każdy posiadacz aparatu z wbudowaną i aktywną pakietową transmisja danych będzie mógł czatować, obserwować co się dzieje w lubelskim studio TVP3 i w plenerze oraz śledzić stale aktualizowane kwoty zebranych pieniędzy.

Dzięki taryfikacji przetwarzanych danych a nie czasu połączenia daje to szczególnie wolontariuszom możliwość bycia w ciągłym kontakcie ze sztabami w Lublinie i Warszawie.

W lubelskim studio TVP3 równolegle do transmisji strumieniowej zostanie uruchomiony wideoczat, który umożliwi internautom w pełni interaktywny udział w imprezie. Wykorzystana do tego celu Kamera SmileCam i oprogramowanie ezWebCam21 zostały przekazane przez ZIP International z siedzibą w USA na internetową aukcję WOŚP.

Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca

              *              

Następny artykuł » zamknij

Robaki zaszalały w grudniu