Windows Phone wzbogaci się o automatyczny backup?

28-12-2011, 14:43

Ogłoszenie pozostawione na stronach Microsoftu zdradza, że w przyszłości mobilna platforma Microsoftu może się wzbogacić o interesujące nowości.

- Dołącz do zespołu Windows Phone Backup, Migracja oraz Przywracanie - czytamy na stronie Microsoftu. Nowości tego typu mogą zawitać do platformy giganta z Redmond już w czerwcu 2012 roku.

Czytaj także: Ponad 50 tys. aplikacji w Windows Phone Marketplace

- Naszym celem jest dostarczenie pewności, że nawet jeśli ktoś zgubi swój telefon, wrzuci do jeziora czy kupi nową wersję albo nawet zablokuje go, wpisując zły PIN, będzie mógł go szybko przywrócić do poprzedniego stanu - zapewnił zespół Microsoftu.

Amerykańska korporacja poinformowała również, że nowości tego typu mają zawitać już do nowego wydania platformy Windows Phone. Pomoże to upewnić się, że Microsoft pozostaje przed konkurencją, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych po awarii - stwierdziła nieskromnie korporacja.

Jak informowaliśmy wcześniej, nowy Windows Phone 8 może zostać zaprezentowany już za pół roku. Tego typu informację miał zdradzić jeden z pracowników fińskiego oddziału Nokii, która obecnie bardzo blisko współpracuje z Microsoftem przy tworzeniu nowych smartfonów.

Czytaj także: Nokia rezygnuje z nazwy Symbian


Źródło: Neowin
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy