Wideotest: Samsung Galaxy S lepszy od iPhone'a?

11-09-2010, 09:20

Nowy model telefonu z serii Galaxy koreańskiej firmy Samsung reklamowany jest jako "mobilny świat informacji i rozrywki za jednym dotknięciem". Po pierwszych kilku dniach użytkowania można powiedzieć, że nie są to tylko marketingowe slogany - przekonują autorzy wideotestu z kanału PlusLab telewizji Lookr.tv.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Galaxy S to jeden z najciekawszych telefonów z systemem Android dostępnych na polskim rynku. Wysokiej klasy wyświetlacz, zaawansowane funkcje multimedialne i szereg przydatnych programów czynią go smartfonem przydatnym zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym. Redakcja magazynu Blog+TV miała okazję przekonać się o tym podczas kilkudniowych testów.

Jakie są największe zalety urządzenia, czego mu brakuje i w czym podobny jest do produktu firmy Apple? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w wideoteście przygotowanym przez telewizję Lookr.tv:

>> Obejrzyj inne materiały wideo Lookr.tv


Źródło: Lookr.tv


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.