Wideorecenzja smartfona Nokia Lumia 710

PATRONAT MEDIALNY 24-04-2012, 09:39

W najnowszym odcinku programu Mobzilla Paweł Warzecha recenzuje telefon Nokia Lumia 710. To także początek nowego konkursu oraz możliwość oglądania odcinków przedpremierowo.

Nokia Lumia 710 może nie ma wyjątkowego designu, ale wyróżnia się na tyle, że trudno pomylić ją z jakimkolwiek innym smartfonem oprócz siostrzanego modelu 603 na Symbianie. Ekran urządzenia ma 3,7 cala i dobrą (jak dla takiego ekranu) rozdzielczość. Jak każda Lumia, także 710 pracuje na systemie Windows Phone 7 w wersji Mango, którego estetyczny minimalizm na pewno niejednej osobie przypadnie do gustu. Urządzenie ma konkurować z tanimi telefonami na innych systemach operacyjnych, jednak przy zakupie należy pamiętać o wadach, które w porównaniu z wieloma modelami Lumię zdyskwalifikują.

Odcinek rozpoczyna także serię konkursów, wzięcie udziału w których nie tylko umożliwia wygranie wybranej nagrody spośród PSP Potrable e1000, iPoda Nano, słuchawek Sennheiser HD 518 lub Samsunga Galaxy Gio, ale daje także dostęp do przedpremierowego odcinka programu, w tym wypadku recenzji nowego iPada.

Obejrzyj poprzednie odcinki Mobzilli

Obejrzyj inne programy telewizji internetowej ISTV


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy