Webshake.tv: Sukiennice z technologiami XXI w.

PATRONAT MEDIALNY 25-10-2010, 19:39

Z najnowszego odcinka Webshake.tv dowiecie się, w jaki sposób Samsung promuje Galaxy Tab w Londynie, czym mogą nas zaskoczyć Sukiennice,  poznacie także najnowsze smartfony od HTC.

Twórcy Galaxy Tab wpadli na ciekawy pomysł promocji swego produktu. Od 18 października użytkownicy londyńskiego metra po uprzednim dokonaniu internetowej rejestracji mają możliwość darmowego testowania urządzenia jeszcze przed oficjalną premierą. W najnowszym odcinku Webshake.tv zobaczycie także trzy nowe smartfony HTC oparte na systemie Windows Phone 7, które od 21 października są dostępne w Europie.

Będziecie mieli także okazję zobaczyć odnowioną Galerię Sztuki Polskiej XX wieku w krakowskich Sukiennicach, gdzie w przestrzeni tradycyjnego muzeum na szeroką skalę wykorzystano najnowsze rozwiązania technologiczne, w tym rozszerzoną rzeczywistość oglądaną przez ekran iPhone’a.

Dowiecie się także, ile procent Polaków korzysta z portali społecznościowych i jak statystyki te przedstawiają się na tle innych krajów Unii Europejskiej. Na uwagę zasługują też informacje dotyczące najnowszych zmian w polityce prywatności Facebooka oraz analiza dotychczasowych wyników sprzedaży tabletów i obiecująca dla ich twórców prognoza danych na najbliższe lata. Twórcy programu przygotowali też recenzję iPhone’a 4.

>> Obejrzyj wcześniejsze odcinki i relacje wideo Webshake.tv


Źródło: Webshake.tv
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy