Warszawska impreza e-learningowa

13-11-2007, 22:05

Jutro, 14 listopada br. w Warszawie startują targi "e-Learning Arena", które wraz z towarzyszącą im konferencją w całości poświęcone będą tematyce nauczania na odległość.

Podczas konferencji, oprócz prezentacji oferty studiów, kursów i szkoleń na odległość, zostaną przedstawione także możliwości związane z wykorzystaniem oferty studiów zdalnych przez osoby niepełnosprawne. Z kolei osoby uczestniczące w części targowej, będą mogły poznać najnowsze produkty i rozwiązania dostępne na polskim rynku.

Targi w dużej części poświęcone zostaną problemom pozyskiwania funduszy na projekty e-learning. W programie części konferencyjnej zaplanowano wystąpienia osób, które podzielą się swoimi doświadczeniami w realizacji projektów promujących nowoczesną edukację, finansowanych m.in. z pomocowych środków Unii Europejskiej.

Targi potrwają dwa dni, do czwartku, 15 listopada. Odbywać się one będą w Centrum Targowym Blue City w Warszawie. Program imprezy oraz inne informacje znaleźć można na stronie www.e-learning-arena.pl.

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy