W Simplusie, 36.6 oraz Mixplusie internet od 7 gr za 1 MB

26-05-2009, 14:29

26 maja br. Polkomtel SA wprowadza nowe pakiety umożliwiające obniżenie kosztów korzystania z internetu przez komórkę w ofertach prepaid i mix. Nowa oferta ma zastąpić aktualnie dostępne pakiety internetowe. Ceny wahają się od 7 do 20 groszy brutto za 1 MB transmisji.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Nowe pakiety internetowe dostępne są w usługach przedpłaconych (prepaid) Polkomtela - Simplus i 36.6 - oraz w usłudze Mixplus. Zastąpią one aktualnie dostępne pakiety o wielkości 20 MB, 25 MB, 50 MB i 60 MB. W nowej ofercie pakiety można wykorzystać zarówno na połączenia ze stronami WWW, jak i WAP - poinformowali przedstawiciele operatora.

Wszystkie pakiety mogą włączyć użytkownicy oferty SIMPLUS, korzystający z taryfy Twój Profil, użytkownicy 36.6 oraz użytkownicy MIXPLUS, którzy korzystają z taryfy MIXPLUS udostępnionej przez Polkomtel od 06.10.2008 r., tj. MIX IV. 

pakiety internetowe simplus, 36.6, mixplus

Wybierając najtańszy pakiet o wielkości 25 MB, za 1 MB transmisji klienci Polkomtela zapłacą 20 groszy z VAT, a w przypadku największego pakietu - 7 groszy z VAT. We wszystkich nowych pakietach połączenia ze stronami WWW są rozliczane co 100 kB, a z WAP - co 10 kB.

Posiadacze starszych taryf SIMPLUS, jak Easy, Team7, Simplus, a także użytkownicy MIXPLUS korzystający z taryfy dostępnej od 15.04.2005 r., czyli Mix III, mogą aktywować tylko dwa mniejsze pakiety, tj. 25 MB i 100 MB.

Aktywacji wybranego pakietu na koncie użytkownika dokonuje się poprzez wysłanie odpowiedniego kodu lub przez Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. Usługa uruchamiana jest w ciągu 24 godzin, o czym system informuje zwrotną wiadomością SMS. Pakiety są ważne przez 30 dni od momentu aktywacji.

Jednorazowo na swoim koncie użytkownik może aktywować tylko jeden pakiet o określonej ilości megabajtów. Kolejne pakiety mogą być aktywowane po wykorzystaniu limitu jednostek danych z poprzedniego pakietu lub gdy upłynie okres jego ważności.

W dowolnym momencie można sprawdzić liczbę megabajtów dostępnych w pakiecie oraz termin ważności za pomocą krótkiego kodu, tj. wpisując: *121# i wciskając przycisk „zadzwoń”. Po wyczerpaniu megabajtów dostępnych w pakiecie transmisja danych będzie rozliczana zgodnie z posiadaną taryfą lub planem cenowym.

Szczegóły na stronach plus.pl oraz 36i6.pl


Źródło: Plus (Polkomtel)


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag Simplustag prepaidtag pakiety internetowetag MixPlustag 36.6
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.