W maju szczyty popularności zagwarantował Belmondo

123people 07-06-2011, 21:53

Wcale nie potrzeba niezwykłych dokonań, aby znaleźć się na szczycie rankingów popularności. Jak sprawdziło 123people.pl, w maju najbardziej interesowaliśmy się nową kochanką legendarnego Jean-Paula Belmondo, mistrzynią w narciarstwie próbującą sił jako modelka i zbrodniarzem, o którym przypomniała nam emisja telewizyjnego dokumentu.

Leciwy, acz sławny i bogaty narzeczony to jeden z najlepszych sposobów na ekspresowy awans do grona celebrytów. Zwłaszcza jeśli czasy własnej świetności ma się za sobą. W maju przekonała się o tym była modelka Barbara Gandolfi. Wystarczyło pojawić się na festiwalu w Cannes u boku starszego o 43 lata Jean-Paula Belmondo, aby polscy internauci wpadli w szał poszukiwania informacji o pięknej Gandolfi.

Zaraz za byłą modelką w rankingu 123people.pl uplasowała się Therese Johaug – mistrzyni świata w narciarstwie biegowym, która z kolei w roli modelki właśnie sprawdza swoje siły. Polacy przypomnieli sobie o sportsmence zapewne za sprawą najnowszej podwodnej sesji zdjęciowej. Trzecią najczęściej wyszukiwaną postacią był w maju Josef Fritzl. Zainteresowanie tragiczną historią wzbudził na nowo film dokumentalny wyemitowany na początku maja na antenie TVP1. Dopiero czwarta i piąta pozycja przypadła osobom, których popularność wśród internautów odzwierciedla ich rzeczywiste sukcesy w swojej dziedzinie – Gienkowi Losce i Michałowi Szpakowi, gwiazdom X-Factora.

>> Czytaj także: Jakub Gierszał depcze po piętach mistrzyni świata

– Największą popularnością nie zawsze cieszą się osoby, które rzeczywiście zaimponowały opinii publicznej czymś istotnym – mówi Ilona Grzywińska ze 123people.pl. – Jak pokazuje nasz majowy ranking, ogromne zainteresowanie wzbudzają gwiazdy, które nagle zaznaczają swoją obecność w sposób zupełnie niezwiązany z dziedziną, z którą są kojarzone. „Odcinanie kuponów” od swojej sławy to dość powszechne zjawisko. Są jednak osoby na tyle kontrowersyjne, że samo przypominanie o nich ożywia wszystkie emocje wokół tematu – mówi Grzywińska.

Pierwsza dziesiątka majowego rankingu najczęściej wyszukiwanych osób, przygotowanego przez 123people.pl:

  1. Barbara Gandolfi – 35-letnia była belgijska modelka, aktualnie kochanka 73-letniego Jean-Paula Belmondo.
  2. Therese Johaug – norweska mistrzyni świata w narciarstwie biegowym, próbująca właśnie swych sił w modelingu.
  3. Josef Fritzl – Austriak, który 24 lata przetrzymywał w piwnicy swojego domu córkę i trójkę z siódemki ich wspólnych dzieci.
  4. Gienek Loska – jeden z finalistów TVN-owskiego show X-Factor, rozpoznawalny dzięki bluesowo–rock’n'rollowemu image’owi.
  5. Michal Szpak – showman, kontrowersyjny i uzdolniony finalista X-Factora.
  6. Grażyna Wolszczak – aktorka filmowa i teatralna, znana m.in. z Teatru Dramatycznego, Teatru Rozmaitości, Teatru Studio, a także z „Na wspólnej”, „Ja Wam pokażę” czy „Wiedźmina”. Prowadząca programu Polsat Cafe „Przychodzi baba do lekarza”, poruszającego tematu medyczne i estetyczne.
  7. Ada Szulc – studentka farmacji, utalentowana piosenkarka, liderka zespołu Chilitoy. Konkurentka Gienka Loski i Michała Szpaka w finale X-Factora.
  8. Piotr Sołoducha – lider zespołu Enej z Olsztyna, zwycięzcy zakończonego właśnie show Polsatu Must Be The Music.
  9. Tomasz Dolski – młody i utalentowany skrzypek, finalista Must Be The Music.
  10. Weronika Diallo – pogodynka TVN, kolejna Polka o egzotycznej urodzie, która podbija serca widzów.

>> Czytaj także: Kogo najczęściej szukamy w sieci?


Źródło: 123people
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy