Usługi hostingowe jako fundament nowoczesnego biznesu

PATRONAT MEDIALNY 20-10-2009, 17:05

Dziennik Internautów zaprasza na drugą edycję konferencji Hosting Meeting - cyklicznych spotkań rodzimych przedstawicieli branży hostingowej oraz małych i średnich firm w Polsce. Celem imprezy jest promocja innowacyjnych rozwiązań hostingowych i sposobów ich wykorzystania w biznesie.

Konferencja Hosting Meeting jest przedsięwzięciem skupiającym się na propagowaniu idei innowacyjnych rozwiązań i modeli biznesowych w branży hostingowej i ich wykorzystania przez firmy z sektora SMB. To również cykliczne spotkanie rodzimych przedstawicieli branży hostingowej. Jego celem jest rozwój hostingu w Polsce, rozwijanie nowych obszarów działań i wymiana doświadczeń.

Drugie spotkanie Hosting Meeting odbędzie się już 24 listopada 2009 we Wrocławiu pod hasłem „Usługi hostingowe jako fundament nowoczesnego biznesu”. W imprezie swoje rozwiązania, technologie i produkty dla małych i średnich firm pokażą czołowi dostawcy usług w Polsce m.in. Microsoft, Ergomedia, home.pl, Ogicom oraz Promise.

Podczas spotkania zostaną poruszone tematy związane z narzędziami, oferowanymi dziś przez hosterów małym i średnim przedsiębiorcom, które zmieniają działanie i prowadzenie współczesnej firmy. - Chcemy promować innowacyjne rozwiązania IT i pokazać firmom, że ich właściwe wykorzystanie wcale nie musi się wiązać z dużymi inwestycjami w infrastrukturę. Najczęściej wystarczy przeglądarka stron WWW – mówi Dariusz Nawojczyk, organizator Hosting Meeting.

Podczas swoich prezentacji prelegenci pokażą m.in.:

  • jak szybko stworzyć wizerunek firmy w Internecie (domena, strona WWW),
  • jak założyć sklep internetowy,
  • jak efektywnie wykorzystać współczesną elektroniczną pocztę biznesową,
  • jak zorganizować elektroniczny obieg dokumentów w firmie,
  • jak skutecznie zabezpieczyć dane firmowe za pomocą backupu online,
  • jak zarządzać relacjami z klientami z wykorzystaniem narzędzi hostowanych.

Patronem medialnym spotkania zostały serwisy: eGospodarka.pl, MamBiznes.pl, Skąpiec.pl, e-Biznes.pl, Dziennik Internautów, OSnews.pl, vBeta.pl, WebhostingTalk.pl, DI.pl, WindowsHosting.pl oraz StrefaDomeny.pl.

Szczegółowe informacje na temat agendy oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie http://hostingmeeting.pl.

Wstęp wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona – warto więc zarejestrować się już teraz!


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy