Udział w konferencji i warsztatach .NET DeveloperDays w niższej cenie tylko do 30 września!

PATRONAT MEDIALNY 26-09-2014, 07:52

Jeszcze tylko do 30 września można zarejestrować się w niższej cenie na warsztaty i konferencję .NET DeveloperDays, która odbędzie się w dniach 14-16 października na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. W gronie prelegentów znajdują się czołowi eksperci z kraju i zagranicy, w tym gość specjalny z Kanady - Kate Gregory. Na uczestników pierwszego dnia wydarzenia czekać będą 2 sesje warsztatowe, a w ramach drugiego i trzeciego dnia konferencji odbędzie się 20 sesji tematycznych podzielonych na 2 ścieżki.

- To już ostatni dzwonek, aby zarejestrować się na konferencję .NET DeveloperDays w specjalnej, niższej cenie. Do końca września cena za udział w warsztatach wynosi 600 zł, a za udział w konferencji 400 zł. Od 1 października będzie to już odpowiednio 1000 zł oraz 800 zł. Światowej sławy prelegenci, techniczne tematy warsztatów, lokalizacja, catering oraz impreza integracyjna - to wszystko sprawia, że konferencja .NET DeveloperDays zapowiada się niezwykle interesująco. Polecam udział w warsztatach oraz w konferencji i zachęcam do zapisów na stronie internetowej www.developerdays.pl - powiedział Maciej Pilecki, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego .NET DeveloperDays.

Kate GregoryJedną z dwóch sesji warsztatowych, które rozpoczną się w piątek 14 października, będzie warsztat „Visual Studio Master Class” prowadzony przez Kate Gregory - światowy autorytet w dziedzinie programowania.

- Większość programistów spędza cały dzień, pracując z Visual Studio. Wielu z nich niestety traci dużo czasu,  wykonując zbyt skomplikowane operacje w tym programie. Podczas moich warsztatów  pokażę pełnię możliwości Visual Studio – jak radzić sobie ze skomplikowanym kodem bazowym, jak pisać mniej, ale zrobić więcej i w krótszym czasie. Ponadto przedstawię takie techniki debugowania, o jakich istnieniu większość developerów nie ma pojęcia, a które pozwalają wykorzystać pełną moc Visual Studio. Podczas warsztatu zwrócę również uwagę na szereg podpowiedzi i sugestii, jakie Visual Studio oferuje programistom, aby praca była bardziej wydajna. Pokażę również, jak szybko skonfigurować konto programu Visual Studio w trybie online i prowadzić tam pracę. Uczestnicy mojego warsztatu mogą mieć pewność, że zobaczą funkcje i możliwości Visual Studio, jakich jeszcze nie widzieli i jakich nie dotąd nie używali - powiedziała Kate Gregory, prowadząca warsztat „Visual Studio Master Class”.

Kate Gregory  jest ekspertem C++ wykorzystującym ten język programowania jeszcze zanim Microsoft wprowadził kompilator  C ++. Pasjonatka nowych technologii i narzędzi, świetnie znana w środowisku twórców oprogramowania. Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania w różnych językach programowania, w tym Fortran, PL / I, C ++, Java, Visual Basic i C #. W styczniu 2004  otrzymała tytuł Microsoft Most Valuable Professional dla Visual C ++.

Ostatnio programuje niemal wyłącznie w macierzystym C++ i C #, dla różnych projektów, zarówno dla klientów korporacyjnych, jak i niezależnych producentów oprogramowania.  Kate Gregory to ceniona prelegentka na konferencjach i kongresach w Kanadzie i na całym świecie m.in. DevDays, DevTeach, TechEd (USA, Europa, Afryka) oraz DevIntersection.

Artur ŻarskiDrugim warsztatem do wyboru będzie sesja zatytułowana „Efektywna praca zespołowa w zespołach programistycznych” prowadzona przez Artura Żarskiego, doświadczonego eksperta w obszarze m.in. rozwiązań opartych o bazy danych, ze szczególnym nastawieniem na zaawansowane systemy analizy danych oraz hurtownie danych.

- Każdy zespół programistyczny stoi przed wyzwaniem efektywnej pracy zespołowej. W szczególności dotyczy to komunikacji, czyli wymiany informacji, zarządzania projektem oraz umiejętności analizy zgromadzonych informacji. Z punktu widzenia przedsiębiorstwa jest bardzo ważne, aby efektywnie zarządzać zasobami i mieć pod ręką aktualne raporty. Z punktu widzenia programisty natomiast ważne jest otrzymywanie konkretnych informacji oraz przekazywanie informacji zwrotnej w odpowiedni sposób. Podczas mojego warsztatu przedstawię optymalny zestaw narzędzi dla każdej z ról - zarządu firmy, Project Managera, Testera, Developera, Klienta. Zakres tematów będzie bardzo szeroki - od Excela do Project Servera - przegląd narzędzi Visual Studio, FeedbackManger, TFS, Project Server, Test Manager, SharePoint i innych - powiedział Artur Żarski.

 

O konferencji .NET DeveloperDays (www.developerdays.pl)

Konferencja .NET DeveloperDays, która odbędzie się w dniach 15-16 października w Centrum Konferencyjno-Biznesowym Stadionu Miejskiego we Wrocławiu, wyróżnia się starannie dobranym zestawem prelegentów, precyzyjnie wybranymi tematami z dziedziny technologii .NET. Podczas warsztatów w dostępnej strefie ekspertów będzie można znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania oraz uczestniczyć w szeregu interesujących prezentacji na temat trendów i kierunków, w jakich będzie rozwijać się technologia .NET.

Na około 300 uczestników czekać będą 2 sesje o charakterze warsztatów w pierwszym dniu wydarzenia oraz 20 sesji tematycznych podzielonych na 2 ścieżki, podczas drugiego i trzeciego dnia konferencji. Głównymi partnerami .NET DeveloperDays są: Krajowy Rejestr Długów, Objectivity, Credit Suisse oraz IT Kontrakt. Partnerem Merytorycznym konferencji został Microsoft.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag warsztatytag patronat DItag konferencjetag .NET
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy