Twórca iTunesa kieruje projektem telewizora od Apple'a

25-10-2011, 09:09

Grupą odpowiedzialną za przygotowanie tajemniczego telewizora od Apple'a kieruje Jeff Robbin, który na swoim koncie ma pomoc w przygotowaniu sklepu iTunes oraz iPoda - informuje Bloomberg.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Amerykański serwis potwierdził doniesienia u trzech swoich informatorów, którzy jednak nie chcieli ujawnić swojej tożsamości. Informacje o tym, że gigant z Cupertino zamierza w następnej kolejności zaatakować rynek telewizorów, pojawiają się w ostatnich dniach szczególnie często.

Czytaj także: Steve Jobs pozytywnie o twórcy Facebooka

Pod koniec ubiegłego tygodnia biograf Steve'a Jobsa ujawnił rozmowę, którą przeprowadził kilka miesięcy temu z szefem Apple'a. Założyciel korporacji miał stwierdzić, że "wreszcie udało mu się rozszyfrować" pomysł na wygodny w użyciu telewizor. Oferowałby automatyczną synchronizację ze wszystkimi twoimi urządzeniami oraz iCloud. Użytkownicy nie musieliby już dłużej bawić się z zestawem pilotów do odtwarzaczy DVD i zwykłych kanałów - miał powiedzieć Jobs.

Warto zauważyć, iż niedawno również azjatyccy dostawcy poinformowali, że gigant z Cupertino już teraz produkuje testowe wersje telewizorów. Pomimo to Apple wciąż nie potwierdził, że pracuje nad tego typu produktem, a według źródeł Bloomberga być może firma nigdy nie zdecyduje się na jego udostępnienie.

Już teraz kalifornijska korporacja oferuje rozwiązanie Apple TV dostępne za 99 dolarów. Urządzenie po podłączeniu do telewizora umożliwia wygodny dostęp do treści z usług takich, jak iTunes, Netflix czy YouTube.

Czytaj także: Apple może już teraz testować swój telewizor


Źródło: Bloomberg


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.