Thunderbird 8.0 z kalendarzem Lightning 1.0

09-11-2011, 10:31

Planowanie wydarzeń i organizacja czasu ma być jeszcze wygodniejsza z nową wersją popularnego klienta pocztowego od Mozilli.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Mozilla poinformowała na swojej stronie o dostępności Thunderbirda oznaczonego numerem 8.0 w 51 wersjach językowych. Większość zaprezentowanych w narzędziu nowości związana jest z poprawą wydajności.

Czytaj także: Mozilla testuje swój mobilny system operacyjny

Jedną z najistotniejszych aktualizacji jest wydanie dodatku Lightning 1.0, który nareszcie ma się cechować pełną stabilnością. Do tej pory rozszerzenie często powodowało problemy przy starcie Thunderbirda bądź nawet uniemożliwiało jego włączenie. Mozilla podaje, że z rozwiązania korzysta już ponad milion użytkowników z całego świata.

Lightning to bogaty w funkcje kalendarz, który pozwala na organizację dnia oraz przypominanie o istotnych wydarzeniach. Całość jest bardzo podobna do Kalendarza Google, również jeśli chodzi o najważniejsze funkcje. Możemy więc tworzyć wiele różnych kalendarzy, przygotowywać listy "do zrobienia", a dzięki integracji z klientem pocztowym zapraszać znajomych na zaplanowane spotkania.

Nowa wersja Thunderbirda obsługuje kalendarze również bez dostępu do sieci, zawiera poprawki w interfejsie, ale przede wszystkim w programie załatano wiele błędów, które mogły zmniejszać jego stabilność oraz poziom bezpieczeństwa. Całość bazuje już na silniku Mozilla Gecko 8 (podobnie jak Firefox 8), a program można pobrać ze strony projektu.

Czytaj także: Firefox 8 przeszuka Twittera


Źródło: Mozilla


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.