Tesco rozpoczyna udostępnianie Wi-Fi w swoich sklepach

05-12-2011, 20:04

Wi-Fi już wkrótce ma być dostępne za darmo we wszystkich sklepach Tesco na terenie Wielkiej Brytanii - poinformowała firma w poniedziałek.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami Tesco rozpoczęło właśnie udostępnianie darmowego Wi-Fi w swoich sklepach. Na początek nowości przeznaczone będą wyłącznie dla użytkowników z Wielkiej Brytanii.

Czytaj także: Wirtualne sklepy Tesco w Korei Południowej

- Do tej pory klienci wykorzystywali internet do porównywania cen i przeglądania ocen produktów podczas robienia zakupów - czytamy na stronie Tesco. - Dzięki dostępowi do Wi-Fi będą oni mogli również logować się do swojego konta Clubcard, by sprawdzać, ile punktów posiadają, a także otrzymywać w zamian za nie różne produkty.

Dla użytkowników, którzy nie mają konta w Clubcard, darmowe Wi-Fi będzie działało wyłącznie przez pierwsze 15 minut (co 24 godziny limit będzie się odnawiał). Warto podkreślić, że Tesco jest jedną z pierwszych dużych sieci, która zdecydowała się na udostępnienie tego typu nowości. W wewnętrznym badaniu przeprowadzonym wśród klientów sklepu, aż 82% testujących darmowe Wi-Fi stwierdziło, że "zdecydowanie wykorzystałoby usługę ponownie".

W lipcu rzecznik prasowy brytyjskiej sieci sklepów w nieco humorystyczny sposób mówił o ograniczeniach usługi: Jeśli będziesz siedzieć cały dzień i streamować do swojego urządzania wideo, może wtedy wyłączymy hotspot. Warto zauważyć, że już niedługo klientom robiącym zakupy udostępniane mogą być nawet tablety, które będą pomocne w zdobywaniu dodatkowych informacji na temat produktów.

Czytaj także: Internetowy sklep Tesco będzie bardziej przypominał Amazona


Źródło: Tesco


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag Wielka Brytaniatag Wi-Fitag UKtag Tescotag tabletytag supermarketytag sklepy
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.