Telefon dodatkiem do garnituru

10-10-2009, 12:38

Człowiek interesu to nie tylko modny garnitur i idealnie ułożona fryzura. To także elegancki telefon komórkowy. Najlepiej stworzony przez światowej sławy projektanta mody.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Włoski dom mody Giorgio Armani, współpracując z firmami Samsung oraz Microsoft, wprowadził na rynek nowy telefon komórkowy, który - według słów samego Armaniego - ma być idealnym dodatkiem dla każdego człowieka biznesu.

Smartphone od Armaniego
fot. - Smartphone od Armaniego
Pomysł zrodził się w koreańskiej firmie Samsung, która poprosiła włoskiego projektanta o stworzenie eleganckiego telefonu. Efektem prac Armaniego jest więc nie tylko modny smartphone, ale także urządzenie funkcjonalne. Dotykowy 3,5-calowy wyświetlacz, aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli, wbudowana pamięć o pojemności 8 gigabajtów, Bluetooth czy radio to tylko niektóre z cech telefonu.

Działać będzie w oparciu o system operacyjny Windows Mobile 6.5, domyślnie zainstalowaną przeglądarką internetową jest Opera 9.5.

Telefon kosztować będzie 700 euro i do kupienia będzie jedynie we Włoszech, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii, Hiszpanii, Rosji, Chinach oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich (jednak tylko w Dubaju).


Następny artykuł » zamknij

Igrzyska do sieci!

Źródło: Giorgio Armani


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag smartphonetag Samsungtag Armani
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.