TechKlub Szczecin łączy branżę IT z organizacjami pozarządowymi

PATRONAT MEDIALNY 29-09-2014, 15:32

Fundacja Netcamp zaprasza 1 października o godz. 18 na czwarte spotkanie szczecińskiego TechKlubu. To nieformalne spotkania przedstawicieli lokalnych organizacji pozarządowych, specjalistów IT, instytucji wspierających przedsiębiorców, środowiska akademickiego i biznesu.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


TechKlub Szczecin

Celem TechKlubu w Szczecinie jest integracja osób zainteresowanych nowymi technologiami, poszerzanie wiedzy z zakresu wykorzystania IT oraz wymiana doświadczeń  dotyczących działalności trzeciego sektora, samorządu oraz instytucji otoczenia biznesu. W trakcie spotkań specjaliści i praktycy pokażą, jak można wykorzystać nowe technologie, aby usprawnić działalność organizacji.

Program:

18:00 – TechKlub – podsumowanie i kwestie organizacyjne – Katarzyna Monkiewicz

18:15 – Alert Szczecin i www.lepszyszczecin.org, czyli jak ułatwiać kontakt z miastem i wspierać potrzeby mieszkańców – Damian Lachowski

19:15 – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, czyli nowoczesność w rytmie rock'n'rolla – Krzysztof Dobies

20:00 – Dyskusje i networking

Czwarte spotkanie TechKlubu Szczecin odbędzie się w klubie BarCzysty na Deptaku Bogusława. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest bezpłatna rejestracja. Warto dołączyć też do wydarzenia na Facebooku i zaprosić swoich znajomych. Będzie to dobra okazja do networkingu, poznania nowych perspektyw oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniami z innymi uczestnikami.

Liderem TechKlubu w Szczecinie jest Fundacja Netcamp. Wydarzenie wspierają WOŚP, Technopark Pomerania i Klaster.it. Więcej informacji o TechKlubach na stronie technologie.ngo.pl oraz grupie TechKlubSzczecin na Facebooku.

 

O TechKlubach

Sieć TechKlubów to nowa inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie” realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego we współpracy z lokalnymi partnerami, takimi jak Fundacja Rozwoju Branży Internetowej „Netcamp”. W 16 miastach Polski co miesiąc odbywają się spotkania przedstawicieli organizacji pozarządowych, lokalnego biznesu, samorządu czy świata nauki. Podczas nich rozmawiamy na temat technologii i tego, jak można je wykorzystywać, aby praca stawała się lepsza i wydajniejsza.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.