TechCamp loves mobile!

PATRONAT MEDIALNY 25-01-2014, 10:15

Bardziej od robienia selfie kręci Cię robienie aplikacji? Zamiast niemieckiego wolisz iOS? A ze wszystkich skrótów najbardziej lubisz RWD? Tak jak my kochasz mobile. Spotkajmy się już 6 lutego na TechCampie!

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


TechCamp 14 Mobile

Będzie mobilnie. W krakowskim klubie Lizard King usłyszymy o wyzwaniach, z jakimi zmierzył się zespół odpowiedzialny za stworzenie responsywnej wersji serwisu T-Mobile Trendy. O tym, jak prowadzić tak duży projekt informatyczny, realizując przy tym cele biznesowe, opowiedzą specjaliści Grupy Unity odpowiedzialni za re-design portalu.

Zarejestruj się bezpłatnie na techcamp14.evenea.pl

Na scenie zobaczymy także Piotra Zająca z United Kingdom, który przygodę z mobile zaczynał jako PM w małej firmie zajmującej się aplikacjami na iOS. Ponad pół roku później zarządzał zespołem już z Londynu. Dziś jego firma współpracuje ze startupami z Polski, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Od maja 2013 jest również CEO Growth Republic, pierwszej profesjonalnej agencji growth hackingowej w Europie.

6 lutego wystąpi także Krzysztof „Procek” Ścira, właściciel desi9n.pl, który rozstrzygnie dylemat – „Cordova po raz trzeci – czy nadszedł przełom w programowaniu mobilnych aplikacji hybrydowych?”. Niedosyt spowodowany wystąpieniami będzie można ugasić podczas rozmów w open space, które startują zaraz po ostatniej prezentacji.

Rekruter do usług

Podczas najbliższego odcinka uczestnicy będą mogli skorzystać z porad doradcy rekrutacyjnego. Na pytania dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej, procesu rekrutacji, a także możliwości, jakie oferuje rynek i branża odpowiedzą specjaliści Pracuj.pl. I tym razem błyskawicznie rekrutować będzie w czasie wydarzenia Grupa Unity.

Na wszystkich uczestników TechCampu oprócz merytorycznej wiedzy będzie czekała gorąca darmowa pizza. Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy bezpłatna rejestracja na techcamp14.evenea.pl

Na wydarzenie zaprasza organizator Akademia Unity wraz z Partnerami: Grupą Unity, Kei.pl, FreshMail oraz Pracuj.pl.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag TechCamptag patronat DItag mobile
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.