TechCamp Hackathon - zakoduj świat Jetsonów!

PATRONAT MEDIALNY 01-10-2014, 12:21

Jak wyobrażasz sobie zakupy przyszłości? Latające drony, samouzupełniające się lodówki i beacony w każdym sklepie? My też o tym marzymy! Wspólnie możemy stworzyć przyszłość już teraz. 17 października startuje całonocny maraton programowania TechCamp Hackathon w Krakowie. Trwa bezpłatna rejestracja!

TechCamp Hackathon

Zadanie: stworzyć aplikację łączącą w sobie Internet i zakupy przyszłości

Czas: 24 godziny

Miejsce: Hub:raum, Przemysłowa 12 Kraków

Nagrody: łączna wartość ponad 10 tys. zł

Podejmiesz wyzwanie?

Zarejestruj się bezpłatnie na: www.hackathon.techcamp.pl

Hackathon to trwające całą noc programowanie, którego celem jest stworzenie aplikacji lub jej prototypu wokół z góry ustalonej tematyki przewodniej. To wydarzenie przeznaczone dla programistów, grafików oraz wszystkich zainteresowanych tematem nowych technologii, którzy mają pomysł, jak wykorzystać je w biznesie. Podczas wydarzenia uczestnicy łączą się w grupy, by wspólnie przygotować i zaprezentować stworzony projekt przed jury. Do ich dyspozycji na miejscu są przez cały czas mentorzy, którzy służą radą w zakresie technologii i potencjału biznesowego. Za najlepsze pomysły przyznawane są nagrody.

W czasie TechCamp Hackathon ramię w ramię staną ze sobą uczestnicy wydarzenia, by wspólnie tworzyć aplikacje przyszłości. Jedyne, czego Wam potrzeba, to technologiczny talent – my zapewniamy resztę.

Zasady:

  1. Event jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja.
  2. Uczestnicy pracują na własnych komputerach w kilkuosobowych zespołach, które zostaną uformowane na miejscu.
  3. Prace nad projektami przyszłości potrwają 24 godziny.
  4. Spośród wszystkich drużyn biorących udział w Techcamp Hackathon jury wyłoni zwycięzców, którzy otrzymają nagrodę główną i tytuł Jetsons level master.
  5. Czekają nagrody o wartości 10 tys. zł!

Ponadto:

  1. Podczas wydarzenia usłyszymy inspirujących mentorów.
  2. Dosłownie dotkniemy przyszłości za sprawą gadżetów takich, jak beacony, stoły interaktywne czy druk 3D.
  3. W trakcie całonocnego programowania każdy znużony koder będzie mógł naładować baterie, odpoczywając w strefie relaksu i uzupełniając energię przekąskami z foodtracków oraz hektolitrami kawy.

Nieważne, czy jesteś profesjonalistą, czy kodujesz hobbystycznie, masz niepowtarzalną okazję sprawdzić swoje umiejętności w praktyce. Nie przegap Techcamp Hackathon – zarejestruj się już teraz! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na wydarzenie zaprasza organizator Akademia Unity wraz z partnerami – Grupą Unity, Województwem Małopolskim, Kontakt.io, Hub:raum oraz Kei.pl.

www.hackathon.techcamp.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930