Targuj się! - bezpłatny webinar o tym, jak negocjować skutecznie w biznesie i w życiu

PATRONAT MEDIALNY 06-07-2015, 22:29

Jak kupić mieszkanie o 50 tysięcy taniej? Jak z biegu wytargować przynajmniej 10% na zakup auta? W jaki sposób negocjować z szefem podwyżkę, aby… ją dostać? Jak zgarnąć przynajmniej 50% zniżki na nocleg w komfortowym hotelu? To tylko niektóre pytania, na które odpowie Maciej Dutko podczas webinaru nt. mądrych i efektywnych sposobów negocjowania w codziennym życiu i w biznesie. Zapraszamy we wtorek (7 lipca) o 20:00.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Wtorkowy webinar jest przedsmakiem książki Targuj się! Zen negocjacji, której premiera już za 4 tygodnie. Na 300 stronach Dutko zdradza 173 skuteczne zasady i triki, które pozwoliły mu bez większego wysiłku wynegocjować 157 tysięcy złotych i osiągnąć efektywność negocjacyjną na średnim poziomie… 327 zł na minutę. Przyznasz, że trudno o biznes czy inwestycję, które dają lepszą stopę zwrotu? ;)

Książka przedstawia nie tylko uniwersalne i łatwe do codziennego stosowania techniki i triki negocjacyjne, ale bazuje też na ponad 140 prawdziwych „kejsach” (głównie z życia autora), które i Ty będziesz mógł powielać, budując swoją inteligencję negocjacyjną. Szybko przekonasz się, że jednorazowe drobne „targi” momentalnie staną się dla Ciebie nawykiem i powtarzalną regułą. Zyskasz nie tylko źródło olbrzymich oszczędności, ale wręcz regularnego, ponadprzeciętnego dochodu.

 

targuj się

Jeśli masz hamulce, które sprawiają, że boisz się targować – dowiedz się, jak je wyłączyć i zacząć negocjować skutecznie, a zarazem etycznie.

Przekonaj się, jak wiele osiągniesz, wprowadzając w życie już kilka prostych zasad.

targuj się książkaSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag targuj siętag patronat DItag negocjacjetag książka
  
znajdź w serwisie
pit 37
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.