Tańsza AutoMapa, nowy projekt Radia Zet. Przegląd #ebiznes

04-07-2017, 10:11

W dzisiejszym przeglądzie przeczytacie m.in. o nowym pomyśle Grupy Eurozet (należy do niej Radio Zet), premierach gier i nowych cenach AutoMapy. Zapraszamy do lektury.

  • 505 Games i polski partner firmy - wydawnictwo Techland - zaprezentowały konsolową wersję Dead by Daylight – horroru przeznaczonego do zabawy w kooperacji. Gra dostępna jest w edycji specjalnej na PlayStation 4 oraz Xbox One (źródło: materiał prasowy Wydawnictwa Techland).
  • AutoMapa od 1 lipca na stałe obniżyła ceny i ujednoliciła cennik swoich produktów. Dotyczy to m.in. programu przeznaczonego do klasycznych (i wciąż popularnych) urządzeń PND z Windows CE. Ceny obniżono o "wartość podatku VAT", tj. o ok. 23% (źródło: materiały prasowy AutoMapy).
  • Oferowana przez studio Jujubee gra „Realpolitiks” 20 lipca pojawi się w wersji na urządzenia z systemem operacyjnym iOS, a tydzień później - z Androidem. Spółka planuje też wyprodukować dwa płatne DLC do „Realpolitiks”, zapowiedziała też produkcję drugiej części tytułu. Ma się ona ukazać w 2019 roku (źródło: materiał prasowy Jujubee).
  • Ruszył nowy serwis internetowy Grupy Eurozet – mamzdanie.pl, stanowiący integralną część portalu radiozet.pl. Jego użytkownicy będą komentować bieżące wydarzenia, społeczne i polityczne w formie wypowiedzi wideo, nagrywanych przez specjalne aplikacje mobilne (źródło: materiał prasowy Grupy Eurozet).

Zapraszam do czytania i komentowania. Jeśli traficie na świeży lub ponadczasowy tekst poświęcony e-biznesowi, napiszcie do mnie: jr@di24.pl - możliwe, że zamieszczę informację o nim w kolejnym przeglądzie.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Techlandtag Jujubeetag Eurozettag Automapatag 505 Games
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy