Szósta Aula Polska Kraków nadchodzi

27-06-2018, 09:50

Już w środę, 4 lipca 2018 roku odbędzie się szósta edycja Auli Polskiej Kraków. O godzinie 19:00 w biurowcu Orange Office Park przy ulicy Klimeckiego 1 prelegenci podzielą się swoim doświadczeniem na temat budowania pozytywnego Customer Experience.

Tematem szóstej edycji jest “Zaskakujący Customer Experience”. Wśród prelegentów nie zabraknie znanych osobistości.

Wystąpią: Marcin Majzner (Cupsell.pl) opowie o “Customer Care w e-commerce na przykładzie Cupsell.pl”. Anna Ledwoń-Blacha (More Bananas oraz CRASH Mondays) podzieli się spostrzeżeniami na temat doświadczeń klienta w social mediach “Człowiek w centrum uwagi, czyli o budowaniu doświadczeń w mediach społecznościowych.”

Piotr Sadowski (Webankieta.pl i Ankietka.pl) przedstawi prezentację pt. “Po co Wam efekt WOW?” , zaś Mikołaj Winkiel (Brand24) opowie na temat “7 kroków budowania relacji z klientami w sieci”. Aula Polska Kraków - zaproszenie fot. Alicja Gancarz

Aula Polska to cykl wydarzeń, które spotykają się z dużym zainteresowaniem wśród marketerów i osób zainteresowanych nowymi mediami. Organizowane jest w kilkunastu miastach w Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Organizatorem krakowskiej edycji Auli jest FreshMail. Wydarzenie swoim patronatem objęli m.in. Urząd Miasta Marketer+, Marketing przy Kawie, Poradnik Przedsiębiorcy, alterWEB, Cena Biznesu, OMGKRK, CRASH MONDAYS, SOCIALPRESS,  Biznes musi sprzedawać i Dziennik Internautów.

 Aula Polska Kraków jest wydarzeniem darmowym, jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc należy się na nie zapisać za pośrednictwem strony: aulakrakow6.evenea.pl, szczegółowe informacje znajdują się na oficjalnej stronie wydarzenia.

Wszystkich, którzy chcą być na bieżąco, zapraszamy również do zapisania się na wydarzenie za pośrednictwem Facebooka.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag Aula Polskatag Aula Krakówtag Aula
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930