SysOps / DevOps Polska MeetUp #13

PATRONAT MEDIALNY 12-10-2016, 17:35

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla administratorów sieciowych i systemowych - SysOps / DevOps Polska MeetUp, które odbędzie się w czwartek, 20 października o godz. 18:00 w sali konferencyjnej na 7 piętrze w budynku AVIVA (Gdański Business Center, budynek C, ul. Inflancka 4b), w Warszawie.

Podczas najbliższego eventu będziemy mieli okazję wysłuchać Jakuba Muszyńskiego, który zaprezentuje historię pt. „Ansible - practical use-case, czyli czego nie powiedzieli Ci rodzice". Jakub opowie o problemach i rozwiązaniach napotkanych podczas stosowania Ansible. Good-practices i sugestie, jak działać, żeby ograniczyć zużycie potrzebnego czasu i energii. W tej prezentacji wprowadzenie do Ansible będzie ograniczone do minimum, prezentacja na poziomie zaawansowanym technicznie

Następnie Kamil Grabowski rozpocznie prelekcję pt. "Infrastructure as a code”. Podczas prezentacji Kamil opowie o swojej skrzynce z narzędziami, w której znajdziemy takie rozwiązania jak: #ansible #terraform #packer #docker #vagrant #capistrano. Kamil zawodowo zajmuje się rozwojem systemu do zarządzania farmami paneli słonecznych, ale rozwija też własny projekt Whitestream - znacie go z nagrań i livestreaming’u warszawskich meetup’ów, między innymi opisanego tu SO/DO MeetUp’u. Po każdej prelekcji zapraszamy do krótkiej dyskusji z autorami wystąpienia.

Dołączcie do wydarzenia dostępnego pod linkiem: http://www.meetup.com/SysOpsPolska/events/234750266/ lub śledźcie transmisję na żywo dostępną pod adresem: http://sysopspolska.pl

Po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy. Wstęp jest bezpłatny, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag MeetUp
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy