Symbian Belle na początku 2012 roku

08-12-2011, 17:40

Nokia potwierdziła, że posiadacze popularnych smartfonów firmy nie będą musieli czekać zbyt długo na nową wersję Symbiana.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Symbian Belle jest już dostępny domyślnie na Nokii 600, 700 oraz 701, jednak wkrótce trafi także do posiadaczy wcześniejszych modeli. W informacji prasowej Nokii czytamy, że może to nastąpić już "na początku 2012 roku".

Czytaj także: Nokia sprzeda Vertu?

Choć data jest bardzo nieodległa, wielu użytkowników spekulowało, że fiński producent może się zdecydować na udostępnienie aktualizacji do Belle jeszcze w tym roku. Jak się okazuje, nie ma co na to liczyć, a posiadacze modeli: N8, E7, X7, C6-01, C7, Oro, E6, oraz Nokii 500 będą musieli się wykazać jeszcze odrobiną cierpliwości.

Według fińskiego producenta na aktualizację czekają obecnie "miliony klientów z całego świata". Wydanie Belle ma oferować zdaniem Nokii "całkowicie nowy interfejs", a także wiele drobnych poprawek i nowe funkcje. Dotychczasowi użytkownicy modeli 600, 700 oraz 701 bardzo pozytywnie opisywali zmiany w systemie.

Choć Nokia będzie udostępniała kolejne wersje Symbiana jeszcze przez wiele miesięcy, obecnie to Windows Phone jest kluczowym systemem, od którego może zależeć nawet dalsze funkcjonowanie firmy. W połowie tygodnia korporacja poinformowała o udostępnieniu poprawki dla smartfona Lumia 800, która powinna m.in. wydłużyć czas pracy na baterii urządzenia, a także podnieść jakość jego dźwięku.

Czytaj także: Nokia Maps 3D teraz z funkcją nawigacji (wideo)Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.