Świętuj z nami 6. urodziny jednego z najważniejszych miejsc warszawskiej sceny startupowej - ReaktorWarsaw

24-07-2017, 10:47

Wszystko zaczęło się w lipcu 2011 roku, kiedy Ania (Homplex), Kuba (Netguru) i Borys (Filmaster) wpadli na pomysł stworzenia wspólnej przestrzeni dla start-upów na Żoliborzu. Reaktor w bardzo szybkim tempie zyskał miano ulubionego miejsca spotkań warszawskiej sceny startupowej. Już 29 lipca Reaktor celebruje Szóste Urodziny i chce, żebyś był tam z nimi!

Pobierz bilet na https://reaktorvibirthday.evenea.pl

Postaramy się, abyście zapamiętali tę imprezę: dzięki naszym partnerom nie zabraknie najlepszego wina (dostarczanego przez Vinarte), wrapów i sałatek od JustChopped, a całość technicznie obsłuży IVENT. Imprezę wspierają także TrioLegal, Publicis, BusinessEdge, iTaxi, Fakturownia, Beesfund, Toolbox for HR, 7N.

Czym jest Reaktor?

Borys Musielak: Z założenia to miejsce do co-workingu, ale ludzie nie korzystają z Reaktora głównie z tego powodu. Jego największą wartością to bycie nieformalnym centrum warszawskiej sceny startupowej. Każdy, kto ma pomysł na startup albo ma problemy w rozwoju biznesu i chce się czegoś więcej dowiedzieć, może do nas wpaść. Jesteśmy otwarci, by pomagać innym. Ludzie nie tylko tu pracują, ale odwiedzają też po prostu Reaktor i przychodzą na organizowane tu dla startupowców spotkania.

 

Co świętujemy?

W 2017 roku stworzyliśmy program preakceleracyjny ReaktorX, a absolwenci pierwszej edycji zebrali już ponad milion PLN finansowania - dwa z naszych startupów jesienią planują ICO. Kolejna edycja już jesienią, a aplikacje przyjmujemy do 6 września.

Co więcej wraz z Fundacją Kronenberga zainicjowaliśmy wydarzenia łączące technicznych i biznesowych studentów ReaktorY.

Pobierz bilet na https://reaktorvibirthday.evenea.pl

infografika reaktorwarsaw


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag ReaktorXtag ReaktorWarsawtag Reaktortag Borys Musielak
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: