(akt.) Surfuj bezpiecznie i zgarnij nagrodę

KONKURS 24-02-2012, 14:18

Znasz podstawowe zasady bezpiecznego surfowania w sieci? Pobierz aplikację mobilną, rozwiąż quiz i odbierz nagrodę. Szansę na wygraną ma 30 osób, które jako pierwsze zdobędą w quizie największą liczbę punktów. Aktualizacja: ze względu na duże zainteresowanie konkursem zwiększyliśmy pulę nagród.

Na zwycięzców konkursu organizowanego przez Dziennik Internautów i BezpieczniejwSieci.org czeka:

  • 30 pakietów oprogramowania Kaspersky Mobile Security,
  • 30 bonów (każdy o wartości 50 zł) do e-księgarni Nexto.pl.

Każdy ze zwycięzców otrzyma 1 pakiet oprogramowania i 1 bon do e-księgarni. Co w tym celu trzeba zrobić? Warunki są dwa - osoby przystępujące do konkursu powinny:

  • pobrać aplikację mobilną przygotowaną przez BezpieczniejwSieci.org i rozwiązać umieszczony w niej quiz na temat bezpiecznego surfowania w sieci;
  • udostępnić odnośnik do informacji o konkursie w jednym z serwisów społecznościowych (Facebook, Google+, NK, Twitter, Blip, Flaker).

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej BezpieczniejwSieci.org

Nagrody otrzyma 30 osób, które jako pierwsze zdobędą w quizie największą liczbę punktów. Konkurs potrwa do 26 lutego 2012 r. Wyboru zwycięzców dokona zespół BezpieczniejwSieci.org, który poinformuje każdego z nich o wygranej i prześle nagrody.

Aplikację można pobrać na platformy:

Android - https://market.android.com/details?id=pl.mobilla.bws

iOS - http://itunes.apple.com/us/app/bws/id495514346?mt=8

W celu uproszczenia operacji można też skorzystać z zamieszczonego po prawej stronie kodu QR.

Osoby zainteresowane konkursem zachęcamy do przeczytania jego regulaminu. Powodzenia :-)

Aktualizacja

Ze względu na duże zainteresowanie konkursem BezpieczniejwSieci.org postanowiło nagrodzić jeszcze 10 osób, które od chwili zaktualizowania tego tekstu zdobędą w quizie największą liczbę punktów. Każda otrzyma 1 pakiet oprogramowania Kaspersky Mobile Security i 1 bon do e-księgarni Nexto.pl o wartości 50 zł. Zachęcamy do pobierania aplikacji i rozwiązywania quizu, nagrody czekają!


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy