Strona mBanku nie działa, ale można korzystać z mLinii

05-04-2013, 09:06

Strona mBanku nie działa. Przyczyny i przewidywany czas trwania awarii są nieznane, ale abonenci korzystający w tym czasie z obsługi telefonicznej powinni dostać dostać zwrot kosztów.

W chwili pisania tego tekstu nie działa strona mBanku ani serwis transakcyjny, a bank ten jest popularny wśród polskich internautów. Awaria z pewnością ma miejsce od kilkudziesięciu minut.

Przedstawiciele banku na chwilę obecną nie chcą mówić ani o przyczynach awarii, ani o przewidywanym czasie jej trwania. Poinformowali jednak poprzez profil na Facebooku, że można korzystać z obsługi telefonicznej (mLinii) pod numerem telefonu 801300800. Co ważne, opłaty za wykonywanie czynności będą automatycznie zwracane.

zrzut

Przedstawiciele mBanku pilnie odpowiadają na pytania klientów na Facebooku. Z udzielonych już odpowiedzi wynika, że:

  • wypłaty z bankomatów powinny działać normalnie,
  • transakcje kartami realizowane są prawidłowo. 

Internauci dostrzegli, że awarie miały ostatnio także ING Bank Śląski i Allegro. W przypadku Allegro chodziło o atak DDOS, natomiast ING miał najwyraźniej problemy z własnym systemem.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że ING planuje kolejną przerwę techniczną na poniedziałek 7/8 kwietnia w godzinach 00:00 do 03:30.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag mBanktag bankowość internetowatag bankitag awarie
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy