Steve Wozniak: Tablety są dla normalnych ludzi

05-04-2011, 11:01

Jeden z założycieli Apple podkreśla, że tablety nie są tylko urządzeniami dla fanów nowoczesnych technologii.

iPad 2 został przyjęty na świecie bardzo ciepło, choć wielu producentów skupionych wokół Androida już nie może się doczekać przejęcia choć części rynku.

>>Czytaj także: Firefox 5 będzie lepiej zintegrowany z serwisami społecznościowymi

Sonda
Tablety z Androidem wyprą iPady?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Steve Wozniak, jeden z twórców Apple'a, bardzo entuzjastycznie wypowiada się na temat tabletów. Podkreśla przede wszystkim, że nie są to urządzenia przeznaczone wyłącznie dla grupy osób zainteresowanych nowymi technologiami, ale też dla "normalnych ludzi".

W swoim niedawnym przemówieniu Wozniak dodał także, że iPad jest tym, do czego niemal od początku dążył w Apple Steve Jobs. Choć ze względu na trudności technologiczne droga do wykonania takiego urządzenia była bardzo skomplikowana, Wozniak nie kryje radości, że wreszcie się to udało.

Jednocześnie nie mogło zabraknąć także kilku słów na temat konkurencji. Czytałem, że tablety z Androidem mają pokonać iPady, i mam nadzieję, że to się nigdy nie stanie - mówił Wozniak.

Legendarny inżynier skrytykował także obecny system edukacji. Podkreślał, że znacznie większy nacisk powinno się położyć na naukę matematyki niż języków. Jego zdaniem szkoły powinny wypracować całkowicie nowy system myślenia o tych przedmiotach.

>>Czytaj także: Płatności NFC od Google coraz bliżej


Źródło: PC World
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031