Starsze wydania smartfona Galaxy również bardzo popularne

01-06-2012, 15:20

Ponad 50 milionów smartfonów Galaxy S i Galaxy S II zostało już sprzedanych na całym świecie - poinformował Samsung. Każde kolejne urządzenie z tej serii cieszy się jednak coraz większym uznaniem.

Galaxy S III zadebiutował niecały miesiąc temu, a już teraz Samsung nie ma wątpliwości, że będzie on znacznie popularniejszy od swoich poprzedników. Dużym zainteresowaniem cieszy się także "phablet" koreańskiego producenta.

Czytaj także: Galaxy S III trafia do sprzedaży

Galaxy Note, który jest połączeniem smartfona i tabletu, kupiło już ponad 7 milionów użytkowników - poinformował Samsung. Urządzenie tego typu cieszy się zaskakująco dużą popularnością, choć jest mniej poręczne od standardowego telefonu. Sprzęt umożliwiający łatwe notowanie informacji jest najchętniej kupowany w Azji.

Choć wyniki najpopularniejszych smartfonów Samsunga są imponujące, wciąż w porównaniu z urządzeniem iPhone wypadają one dość słabo. Warto przypomnieć, że tylko w ostatnim kwartale 2011 roku Apple sprzedało 37 milionów swoich telefonów, a pierwsze trzy miesiące zamknęło z dodatkowymi 35 milionami dostarczonymi do sklepów.

Nowy Galaxy S III jednak dopiero zadebiutował, a sprzęt może pochwalić się znacznie lepszymi parametrami technicznymi niż konkurent od amerykańskiego koncernu. Ostatni smartfon Samsunga jest wyposażony w 4-rdzeniowy procesor Exynos 4 1,4 GHz, 1 GB RAM, a także duży ekran Super AMOLED o przekątnej 4,8 cala (1280×720 pikseli).

Czytaj także: Samsung musi szukać nowych źródeł wzrostu


Źródło: Samsung
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy